Jasminka Cive przeciwniczką Karoliny Kowalkiewicz na KSW 24

autor:
20 Sierpień 2013
Jasminka Cive przeciwniczką Karoliny Kowalkiewicz na KSW 24

Kowalkiewicz Cive

Karolina Kowalkiewicz (3-0) poznała przeciwniczkę z którą zmierzy się 28. września w rodzinnej Łodzi, na gali KSW 24. Reprezentantka Gracie Barra skrzyżuje rękawice z Austriaczką, Jasminką Cive (5-1).

Informacja prasowa KSW:

Wiemy już z kim na nadchodzącej gali KSW24 skrzyżuje rękawice Międzynarodowa Mistrzyni KSW, Karolina Kowalkiewicz. Przeciwniczką zawodniczki Gracie Barra Łódź będzie Jasminka Cive z Austrii.

Jasminka „Impressive” Cive to 32-letnia zawodniczka klubu CiWi, która na zawodowym ringu walczy od maja 2010 roku. Jej aktualny rekord w formule MMA to pięć zwycięstw i jedna porażka. Swoją ostatnią walkę stoczyła w kwietniu tego roku na najlepszej żeńskiej gali MMA na świecie, na Invicta FC.

Austriaczka wywodzi się z kickboxingu. Jej największym sukcesem było wywalczenie w 2007 roku tytułu mistrzyni świata K-1 organizacji ISKA. Walczy również na zasadach muay tai. Jej łączny rekord walk w obu formułach to siedemnaście zwycięstw, sześć porażek i jeden remis.

Dla Kowalkiewicz walka z Cive będzie trzecią dla Federacji KSW. Pierwszą stoczyła w grudniu 2012 roku, gdzie po pięknej walce pokonała Paulinę Bońkowską. Drugą stoczyła na gali KSW23, pewnie pokonała Martę Chojnoską i zdobyła tytuł.

Pojedynek Kowalkiewicz vs. Cive został zakontraktowany na trzy, pięciominutowe rundy w limicie wagowym do -52 kilogramów.

Komentarze

 • Pako

  ale zapomnieli dodać że jej właśnie ostatnia i jedyna walka na Invicta FC zakonczyła się porażką przez balaszkę już w pierwszej rundzie 🙂 KSW sprzedaje tylko takie informację,które Janusze chcą słyszeć Applause

 • kamerling

  A jak. Smile

  Myślę, że Karolina ją podda już w pierwszej rundzie.

 • Pako

  no Baaaa 😀

 • Oczekk

  Czemu akurat Janusze na takich mówimy? ; D

 • Pako

  Nie wiem 🙂 tak już się przyjęło 🙂

 • metaraon

  Marketingowo dobra decyzja KSW. Babeczka jest medialna.

  I to by było na tyle.