Jason „Mayhem” Miller ponownie aresztowany

12 Sierpień 2013
Jason „Mayhem” Miller ponownie aresztowany

Amerykańskie portale ponownie rozpisały się o autodestrukcyjnym Jasonie Millerze (23-9-1NC) , emerytowanym od ponad roku fighterze. Informacja ta widniała przez pewien czas jako niepotwierdzona, gdyż w grę wchodziła na początku zbieżność nazwisk.

Krewki Amerykanin miał już kilkukrotnie do czynienia z tamtejszym wymiarem sprawiedliwości, gdy w 2011 został aresztowany za napaść na własną siostrę. Rok później doszło do incydentu z włamaniem do kościoła, gdzie znaleziono go nagiego. Na jego szczęście, interwencja tamtejszego księdza, pomogła mu wyjść obronną ręką z tej przedziwnej sytuacji.

Kontynuując coroczną tradycję, Mayhem znowu wpadł w kłopoty i przebywa obecnie w areszcie, gdzie wyznaczono 50 tysięcy dolarów kaucji w zamian za jego wypuszczenie do czasu sprawy sądowej. Na chwilę obecną nieznane są dokładne motywy aresztowania Jasona, ale z dostępnych informacji wynika, że chodzi ponownie o włamanie a raczej jego próbę.

Ex fighter przebywa w areszcie w Orange State w Kalifornii, oczekując na proces. Jeżeli uzna się go za winnego, grozi mu nawet do sześciu lat pozbawienia wolności.

Komentarze

 • Pako

  włamał się do Kościoła nagi????WTFLaughing

 • _gumtree_

  Serdecznie szkoda mi Jasona.

 • metaraon

  Chłopa ma cos w stylu obsesji maniakalno-depresyjnej. Doły przplatane stanami euforii. Współczuję mu.

 • gonzo

  Pewnie wcina różnego rodzaju antydepresanty i poźniej świruje. Podobno modne w stanach.

 • metaraon

  Możliwe. Wielu zawodników na tym leci, problemem są także mocne srodki przeciwbólowe.