„Jest jedno takie miejsce, gdzie imprezy są najlepsze.” – czyli 10 urodziny KSW

09 Sierpień 2013
„Jest jedno takie miejsce, gdzie imprezy są najlepsze.” – czyli 10 urodziny KSW

Foksal XVIII to miejsce, które powinni zapamiętać wszyscy fani mieszanych sztuk walki w Polsce. To właśnie tam, pod koniec miesiąca, federacja KSW zorganizuje jubileuszową imprezę z okazji 10-lecia istnienia organizacji, która zaczęła się od słynnych, sierpniowych rozmów pomiędzy Martinem Lewandowskim a Maciejem Kawulskim.

Info od organizatora:

Federacja KSW pragnie zaprosić wszystkich fanów na jubileuszową imprezę z okazji 10-lecia istnienia. Jeszcze tego lata, 22 sierpnia w warszawskim klubie Foksal XVIII spotkają się wszyscy Ci, którzy przez dziesięć lat tworzyli i nadal tworzą historię KSW.

Bądźcie z nami i celebrujcie Nasze urodziny w towarzystwie tych, którzy dostarczali i dostarczają Wam emocji sportowych, a także przyczynili si ę do popularyzacji MMA w Polsce.

Jeśli chcecie być częścią tego jubileuszu, spotkać tych, którzy walczyli i walczą na Naszych galach bądźcie z nami tego wieczora!

10. Urodziny KSW, klub Foksal XVIII w Warszawie, początek imprezy o 21:00!

** Liczba miejsc ograniczona

W tajemnicy podpowiemy, że lista zaproszonych gości jest imponująca a całość odbędzie się w stylu „limuzyny i czerwone dywany”. Będziemy również i my, jako długoletni partnerzy medialni KSW!

Komentarze