Jimi Manuwa vs. Ryan Jimmo na angielskim UFC Fight Night 30

autor:
10 Sierpień 2013
Jimi Manuwa vs. Ryan Jimmo na angielskim UFC Fight Night 30

Manuwa

Niezwykle skuteczny Jimi Manuwa (13-0) zmierzy się przed własną publicznością z Ryanem Jimmo (18-2) na gali UFC Fight Night 30, 26. października w Manchesterze.

Niepokonany Manuwa swoje dwie dotychczasowe pojedynki w UFC i nie tylko, kończył przed czasem. W ubiegłorocznym debiucie skutecznie rozbijał Kylea Kingsburyego, co poskutkowało przerwaniem walki przez lekarza po drugiej rundzie. W lutym z kolei, już po pierwszych pięciu minutach Cyrille Diabate zdecydował się poddać walkę.

Jimmo ma na swoim koncie jedną walkę więcej w Ultimate Fighting Championship. Kanadyjczyk również debiutował w 2012 r. i zrobił to niezwykle efektownie, bowiem już w siódmej sekundzie znokautował Anthony Perosha. W lutym jednak musiał uznać wyższość Jamesa Te Huna, któremu uległ jednogłośną decyzją sędziów. Cztery miesiące później odbił sobie to niepowodzenie i wypunktował Igora Pokrajaca.

Zwycięzca tego starcia ma duże szanse by wedrzeć się do pierwszej dziesiątki rankingu wagi półciężkiej UFC.

Aktualna rozpiska październikowej gali prezentuje się następująco:

Michael Bisping (24-5) vs. Mark Munoz (13-3)
Melvin Guillard (31-12-2) vs. Ross Pearson (15-6)
Phil Harris (22-10) vs. John Lineker (22-6)
Anthony Njokuani (16-7) vs. Paul Taylor (11-6-1)
Jimi Manuwa (13-0) vs. Ryan Jimmo (18-2)

Komentarze

  • Pako

    heh w UFC wszystko idzie gładko i do przodu 🙂 jeszcze niedawno zostało ogłoszone że będzie gala w Manchesterze i już mamy pięc zestawień 🙂 nie to co w Pl………