Josh Koscheck vs. Tyron Woodley na UFC 167

autor:
25 Sierpień 2013
Josh Koscheck vs. Tyron Woodley na UFC 167

Koscheck

UFC dodało trzecią walkę półśrednich do rozpiski gali z numerem 167. 16. października w Las Vegas Josh Koscheck (17-7) skrzyżuje rękawice z Tyronem Woodleyem (11-2).

Dla popularnego „Kosa” będzie to okazja nie tylko do przerwania serii niepowodzeń, a być może też walka o dalsze być albo nie być w UFC. 35-latek przegrał die ostatnie walki, najpierw w maju ubiegłego roku niejednogłośnie okazał się słabszy od Johnyego Hendricksa, a w lutym, już w pierwszej rundzie został zastopowany przez Robbiego Lawlera. Na początku sierpnia Josh miał zawalczyć z Demianem Maią, jednak do starcia tego nie doszło z powodu kontuzji Amerykanina.

Woodley do UFC trafił w skutek przejęcia przez UFC części fighterów nieistniejącej już federacji Strikeforce. W swoim debiucie, który miał miejsce 2. lutego potrzebował zaledwie trzydziestu sześciu sekund na znokautowanie Jaya Hierona, który tym samym został zwolniony z UFC. W czerwcu naprzeciw Tyrona stanął były mistrz Strikeforce, Jake Shields, któremu po przewalczeniu pełnego dystansu sędziowie niejednogłośnie przyznali wygraną.

Komentarze

 • Pako

  Ja bym już obu panom podziękował za współpracę w UFC Laughing taka jest prawda,Koscheck jest dość drogi,a T-Wood ostatnią walkę dał tak nudną że szkoda gadać

 • metaraon

  Kosch ma chwilę prawdy przed sobą.

  Ale czy przy wzamcniającym się Bellatorze Dana wyrzuci zawodnika o takim nazwisku?

 • Pako

  no chyba nie będzie trzymał takich ludzi tylko po to aby nie wpadli w ręce Bjorna 🙂

 • metaraon

  Wyrzuci, ale najpierw sprawi, by przez kolejne porazki stracił nazwisko. Kim jest dziś Fitch?

  A ile było gadania, jak Danuta go zwolnił…

 • Pako

  IMO taki los też spotka Alistaira,ale z drugiej strony to nie jest wina Dany,tylko wina samych zawodników,bo w końcu UFC to organizacja na najwyższym poziomie i nie raz było powtarzane że trzeba dawać widowiskowe (efektowne)walki,a Fitch był niestety drogi i dużo razy walczył do decyzji,więc sam na siebie podpisał wyrok,Koscheck poleci razem z Alim przy kolejnej turze,takie jest moje zdanie Smile

 • metaraon

  Kosch jeszcze droższy niz Fitch, widziałeś jego chatę? Jest filmik na YT.

  Do tego gość ma drogie hobby, jakim jest pilotowanie samolotów. Ma swoja własną maszynę.

  Piekna sprawa. 🙂

  Ale droga.