„Juras” zna przepis na sukces UFC w Polsce

autor:
29 Sierpień 2013

W najnowszym odcinku swojego wideo bloga Łukasz Jurkowski omawia temat organizacji gali UFC w naszym kraju, tak by zarówno sami włodarze federacji, jak i kibice byli usatysfakcjonowani.

Komentarze

 • metaraon

  Juras mądrze prawi. Nie ma co się spodziewać fajerwerków.

 • Eksporter Zla

  no cóż, nie będę zbyt oryginalny jeśli powiem, że się zajebiście cieszę z tego eventu u nas.

  Boję się jednak, że potraktują nas jako kraj drugiej kategorii. Nie jest to obawa całkiem pozbawiona podstaw, ponieważ poza śledzeniem światka mma, zdarza mi się obejrzeć wrestling, a konkretnie gale wwe. Pamiętajcie, że oni w Polsce byli już pare razy i co? hmm, sami osądźcie, zawodnicy dający z siebie 25% możliwości, schematyczne walki, brak tak podstawowego elementu jak telebim (jeśli nie wykupiło się biletów za 250 zł+, trzeba było mieć niezłe oczy), sala wypełniona może w 1/5… A to wszystko przy okazji sportu, który generalnie jest bardziej popularny (w usa) niż mma.

  No ale poczekamy zobaczymy.

 • metaraon

  Na  WrestleMania Revenge Tour  24 kwietna w Atlas Arenie było 3,5 tysiaca ludzi.

  To dobry wynik, jak na tak egzotyczny sport? (u nas).

  UFC spokojnie wypelni 10 tys halę, ale też GSP na karcie walk nie ma sie co spodziewać. 😀

 • Dudek

  najgorsze, że ceny biletów mogę być zabójcze dla fana. Myślałem, że walną jakiś badanie rynku i ceny będą na poziomie tych na KWS. Ale skoro Juras mówi, że najtaniej 30$ no to może być drogo. Najwyżej trzeba będzie odpuścić galę KSW i wybrać się tylko raz na UFC 😀 co do gorszej jakości gali to nie obawiałbym się tego. Przecież każdy zawodnik daje z siebie 100%, bo od tego zależy ich byt w UFC. Nie ma co wrzucać do jednego wora MMA i wrestlingu (chociaż część januszowatych lubi to łączyć 😀 ). MMA w Polsce jest popularne, a pajacowanie na ringu jest mega niszowe. Zapełnienie hali na UFC będzie mega testem dla środowiska w Polsce 🙂

 • muniek

  Ciekawe dlaczego na UFC 122 w Niemczech hala się nie wypełniła? Co prawda 3/4 hali zostało wypełnionej, ale Polaków chyba tam nie ciągnęlo. Obawiam się, że jak przyjdzie co do czego to dla fanów z Polski ceny biletów będą po prostu za drogie. Najtańsze bilety pewnie będą po 200 zł i nawet ten wrestling w Polsce, nie miał takich cen.

  225 €, 145 €, 85 €, 65 € i 45 €.

 • metaraon

  Jednak dużo zalezy od karty walk. Omielanczuk i Płetwal tej karty sami nie pociągną. Jeszcze ze 2 osoby z nazwiskami potrzebne.