Kendall Grove zawodnikiem Bellatora!

17 Sierpień 2013
Kendall Grove zawodnikiem Bellatora!

kendall_grove_ksw_autograf

Znany polskim fanom MMA z zaciętych i efektownych pojedynków Kendall Grove (18-13-1NC), dosłownie kilka godzin ogłosił fighterskiemu światu radosną nowinę o świeżo podpisanym, kolejnym kontrakcie.

Oficjalnie ogłaszam, że Bellator jest moim nowym domem. Oczekujcie ogłoszenia mojej kolejnej walki. Dziękuję za szansę a mojej żonie i dzieciom za wsparcie. Dziękuję za możliwość reprezentowania 808. (red. kod regionu z którego pochodzi Kendall)

W grudniu i czerwcu „Da Spyder” stoczył pamiętne pojedynki, kolejno z: Mamedem Khalidovem i Michałem Materlą, oba przegrywając. Mimo to, jego pozytywny charakter i nieustępliwość, na stałe zagwarantowały mu miejsce w sercach polskiej publiczności.

Czy nowy kontrakt oznacza dezaktualizację umowy z Konfrontacją? Prawdopodobnie nie, bo umowy z BFC rzadko oznaczają całkowitą wyłączność. Wcześniej, jeżeli nic się nie zmieniło, „Da Spyder” ma jeszcze stoczyć pojedynek z równie popularnym w Polsce Mattem Horwichem, o czym pisaliśmy TUTAJ.

Komentarze

 • Pako

  heh 🙂 Nawet Kendall pierdoli występy na KaeSWu Laughing  teraz niech K & L zaczną ogłaszać że KSW to drzwi do bram Bellatora 🙂 a Kendall pewnie kolejny raz wystąpi na KSW jak zostanie zwolniony z Bellatora………..

 • deh502

  Skoro dostal wpierdol od dwóch czołowych średnich to już nie ma czego szykuać. Niech idzie na ogóry do bellatora

 • turysta

  Hey deh 502,Materla spuscil lomot Kendalovi?Bo jak dla mnie Michal po tej walce wygladal jak po zderzeniu z czolgiem.Widocznie mamy inne wyobrazenie ,co to znaczy wpierdol.

 • nitro

  Mamed wygrał, Materla wymęczyyył decyzje, nie ma mowy o żadnym wpier****lu;)