Kendall Grove zawodnikiem Bellatora!

17 Sierpień 2013
4
Kendall Grove zawodnikiem Bellatora!

kendall_grove_ksw_autograf

Znany polskim fanom MMA z zaciętych i efektownych pojedynków Kendall Grove (18-13-1NC), dosłownie kilka godzin ogłosił fighterskiemu światu radosną nowinę o świeżo podpisanym, kolejnym kontrakcie.

Oficjalnie ogłaszam, że Bellator jest moim nowym domem. Oczekujcie ogłoszenia mojej kolejnej walki. Dziękuję za szansę a mojej żonie i dzieciom za wsparcie. Dziękuję za możliwość reprezentowania 808. (red. kod regionu z którego pochodzi Kendall)

W grudniu i czerwcu „Da Spyder” stoczył pamiętne pojedynki, kolejno z: Mamedem Khalidovem i Michałem Materlą, oba przegrywając. Mimo to, jego pozytywny charakter i nieustępliwość, na stałe zagwarantowały mu miejsce w sercach polskiej publiczności.

Czy nowy kontrakt oznacza dezaktualizację umowy z Konfrontacją? Prawdopodobnie nie, bo umowy z BFC rzadko oznaczają całkowitą wyłączność. Wcześniej, jeżeli nic się nie zmieniło, „Da Spyder” ma jeszcze stoczyć pojedynek z równie popularnym w Polsce Mattem Horwichem, o czym pisaliśmy TUTAJ.

Podziel się ze znajomymi
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
nitro
Gość
nitro

Mamed wygrał, Materla wymęczyyył decyzje, nie ma mowy o żadnym wpier****lu;)

turysta
Gość
turysta

Hey deh 502,Materla spuscil lomot Kendalovi?Bo jak dla mnie Michal po tej walce wygladal jak po zderzeniu z czolgiem.Widocznie mamy inne wyobrazenie ,co to znaczy wpierdol.

deh502
Gość
deh502

Skoro dostal wpierdol od dwóch czołowych średnich to już nie ma czego szykuać. Niech idzie na ogóry do bellatora

Pako
Gość
Pako

heh 🙂 Nawet Kendall pierdoli występy na KaeSWu Laughing  teraz niech K & L zaczną ogłaszać że KSW to drzwi do bram Bellatora 🙂 a Kendall pewnie kolejny raz wystąpi na KSW jak zostanie zwolniony z Bellatora………..