Łukasz Sajewski vs. Wesley Murch na MMA Attack 4

autor:
20 Sierpień 2013
Łukasz Sajewski vs. Wesley Murch na MMA Attack 4

Murch Sajewski

Zgodnie z oczekiwaniami wielu fanów, Łukasz Sajewski (10-0) wystąpi przed własną publicznością, 26. października w trójmiejskiej Ergo Arenie. Na gali MMA Attack 4, przeciwnikiem niepokonanego 22-latka będzie Anglik Wesley Murch (12-6).

Informacja prasowa:

22-letni Łukasz Sajewski (10-0) to kolejny zawodnik, który wzmocnił naszą organizację. Niepokonany zawodnik Mighty Bulls Gdynia podpisał z MMA Attack kontrakt na 3 walki i w jego ramach ma spore ambicje. – Chcę zostać pierwszym mistrzem tej organizacji w wadze lekkiej – deklaruje „Wookie”. Sajewski to jeden z największych talentów w polskim MMA. Zawodnik w ostatnich latach borykał się z problemami zdrowotnymi, ale teraz ma już je za sobą i koncentruje się na kolejnych walkach. Na liście pokonanych przez niego rywali znajdują się m.in. Marcin Held oraz znany z gali MMA Attack 2 Rafał Raczyński.

Fani MMA po raz pierwszy będą mogli zobaczyć Łukasza na gali MMA Attack już 26 października w Ergo Arenie. Rywalem podopiecznego Grzegorza Jakubowskiego będzie Anglik Wesley Murch (12-6), który zamierza przedłużyć trwającą już trzy walki serię zwycięstw przed czasem. „The Immortal” to reprezentant Olympians MMA Bristol i zawodnik, któremu zawojować ósmy sezon The Ultimate Fighter przeszkodziła kontuzja kolana. Murch wszelkie problemy także ma już za sobą i zapowiada, że na MMA Attack zaprezentuje życiową formę.

Kto wygra to starcie? O tym najlepiej przekonają się fani, którzy 26 października pojawią się w trójmiejskiej Ergo Arenie. Bilety do nabycia w serwisie eventim.pl

Komentarze

 • Pako

  łoooo taaaak 🙂 Kolejny nieoszlifowany diament trafił w ręce Pana Cholewy 🙂 i to można nazwać dobrą transakcją 🙂Applause

 • tomox

  Sajewski oczywiscie na +, ale jego przeciwnik, 30-latek, dobrze że nie „weteran ufc”, mam nadzieję że średnia wieku zawodników mma attack nadal będzie oscylowała poniżej 30

 • kamerling

  I niech ktoś napisze, że Kowalik jest złym matchmakerem. Odwala kawał porządnej roboty bez dwóch zdań.

  Liczę na świetny pojedynek i wygraną Łukasza.

 • Kartel_

  Łaaaa coraz lepiej wygląda ta karta, chyba się wybiorę do  Ergo, bo coś mi mówi, ze ta gala może przebić poprzednią 😉