Luźna porcja MMA w pigułce

17 Sierpień 2013
0
Luźna porcja MMA w pigułce

„Próżność to ulubiona cecha ludzka” wg Ala Pacino z filmu „Adwokat Diabła”. Dla tych, którzy publicznie gardzą tabloidowymi newsami, przygotowaliśmy ich skondensowaną porcję w pigułce. Wchodzicie na własne ryzyko!

1. Junior dos Santos ma nową partnerkę. Po potężnym laniu w drugiej walce z Cainem Velasquezem, fighter wspomniał o wielu czynnikach, które miały na to wpływ i przedłużający się rozwód z byłą już żoną, miał na to spory wpływ. Nie trwało jednak długo, bo już miesiąc po rozwodzie, Junior został przyłapany w objęciach nowej Pani, czego nie próbował nawet ukryć:

Fighter musi mieć kogoś w swoim narożniku, ale życie bywa skomplikowane… Tak, spotykam się z kimś. Ma na imię Isadora.

Miejmy nadzieję, że do 16-go października odzyska siły w nogach, bo to właśnie wtedy stoczy trzeci bój z Velasquezem, próbując odzyskać złoto.

2. Mauricio Rua walczył już na długo, zanim miał swój zawodowy debiut. Ten film przewijał się już tu i ówdzie po sieci, ale warto go przypomnieć, gdy za rogiem czeka dzisiejszy pojedynek z Chaelem Sonnenem na UFC Fight Night 26. Zobaczcie Shoguna w akcji podczas jednej z pamiętnych domówek.

3. Fellice Herrig ma się dobrze. Chwilę po zamknięciu dywizji kobiet w Bellator FC, ta szybko znalazła nowe miejsce w Invicta FC. Na niedawnym RFA 9 fotoreporterzy przyłapali ją, spędzającą czas wraz z Giną Carano, która pokazała się w wersji blond. Może być?

4. Łączy ich tylko tyle, że są zawodnikami UFC. Poza tym różna waga, wzrost, styl i wygląd. Panowie brown (w tym jeden Browne) zrobili sobie pamiątkową fotę z okazji wspólnej karty na dzisiejszym UFC Fight Noght 26. Jeżeli potraficie wymienić każdego z nich z imienia, to jesteście PRO! No tak, o włos zapomnielibyśmy o brodach…

5. Pride never dies! Nawet wtedy gdy ścinasz wagę. Czasami Pride wręcz pomaga, zwłaszcza gdy jej logo jest na bluzie, potrzebnej do ścinania wagi przed dzisiejszym pojedynkiem.

7. To odpowiedni temat, ale liczcie na nas w przyszłości, jeżeli chodzi o Wrestling. Wojna na słowa pomiedzy Tito Ortizem a Rampagem powoli nabiera rozpędu. Na tyle powoli, że do argumentów trzeba było dołożyć uderzenie młotkiem w tył głowy!

8. Wanderlei Silva zmierza do Bostonu, aby zobaczyć walkę swojego dobrego przyjaciela Chaela Sonnena. To może w konsekwencji zrodzić jakieś ciekawe rozwiązanie ich konfliktu.

9. Fight Soccer. Tymi słowami chcielibyśmy zakończyć, ale dodamy, że chodzi o bokserów, piłkarzy, zawodników MMA, którzy zebrani razem udają, że chodzi głównie o grę w piłkę.

Podziel się ze znajomymi
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

Dodaj komentarz

avatar
 
Photo and Image Files
 
 
 
Audio and Video Files
 
 
 
Other File Types
 
 
 
  Subscribe  
Powiadom o