Maciej Różański zakontraktowany przez MMA Attack

autor:
12 Sierpień 2013
Maciej Różański zakontraktowany przez MMA Attack

Różański MMA Attack

MMA Attack okazało się lepsze od KSW, w walce o utalentowanego zawodnika wagi średniej, jakim bez wątpienia jest 24-letni Maciej Różański (4-0).

Informacja o tym, że zawodnik Berserker’s Team łączony jest z Konfrontacją Sztuk Walki, wyszła na jaw – być może – całkiem przypadkowo. W materiale obrazującym prace nad trailerami eventów na rok 2013 pojawiła się lista zawodników zaproszonych na plan, wśród których znajdowało się nazwisko Różańskiego i jego klubowego kolegi Tomasza Narkuna.

Pod koniec czerwca skontaktowaliśmy się z szefem Berserkerów, Piotrem Bagińskim i współwłaścicielem KSW, Maciejem Kawulskim, aby ustalić kiedy możemy spodziewać się ich debiutu w ringu najsilniejszej polskiej federacji. Wtedy to okazało się, że obaj fighterzy nie mają jeszcze podpisanych kontraktów, a rozmowy w tej sprawie stanęły w martwym punkcie. Więcej na ten temat możecie przeczytać tutaj.

Dzisiaj wiemy już, że póki co Maciej Różański na KSW nie wystąpi, a to za sprawą związania się kontraktem z organizacją MMA Attack. Zawodnik ze Stargardu Szczecińskiego, zadebiutować ma na najbliższej gali, 26. października w trójmiejskiej Ergo Arenie. Jego przeciwnik nie jest jeszcze znany.

Maciek w swojej dotychczasowej karierze stoczył cztery walki, które wygrywał przed czasem. W maju poddał duszeniem gilotynowym Makhmuda Muradova na Arenie Berserkerów w Goleniowie.

Komentarze

 • Pako

  i znowu wyścig o zawodnikow 😀 ale koszulka Pana Dariusza to bezcenna :):)

 • kamerling

  Nic tylko bić brawa Applause

  Rozpiska zapowiada się ZNAKOMICIE

 • tomox

  trochę to żenada że Cholewa mając własną organizację stale pokazuje się w koszulkach ufc, zwłaszcza że mma attack ma takie ładne logo i dobrych grafików (świetne plakaty itp.)

 • Pako

  hehe @Tomox masz troche racji,ale i tak nic nie mam do pana Dariusza, w porównaniu do innych polskich włodaży to tylko on podchodzi do tego wszystkiego z największym aspektem sportowym,a być może to Mega Fan UFC Laughing

 • remo13

  Brawo dla pana Dariusza… ale jeszcze bardziej bym się ucieszył widząc Tomasza Narkuna w oktagonie MMAA 🙂

 • Oczekk

  Tak, tak, a oprócz tego jest jednym z tych co stworzyli największe freakfighty w historii tego sportu. = P

 • tomox

  @up dokładnie, przy wszystkich zasługach pana Dariusza (wprowadzenie klatki do polsatu, nacisk na 3 rundy któremu uległo ksw itd.) nie zapominajmy o freak fightach mma attack które nadszarpnęły nie tylko dobre imię mmaa ale też Cholewy który jako szef organizacji się pod tym podpisał, liczę że już wyciągnął z tego lekcję i wie że między walką mma nastawioną na oglądalność a zwyczajnym cyrkiem jest bardzo cienka granica

 • Pako

  i oby więcej takich freaków nie było :D:D