Maciej Różański zakontraktowany przez MMA Attack

autor:
12 Sierpień 2013
Maciej Różański zakontraktowany przez MMA Attack

Różański MMA Attack

MMA Attack okazało się lepsze od KSW, w walce o utalentowanego zawodnika wagi średniej, jakim bez wątpienia jest 24-letni Maciej Różański (4-0).

Informacja o tym, że zawodnik Berserker’s Team łączony jest z Konfrontacją Sztuk Walki, wyszła na jaw – być może – całkiem przypadkowo. W materiale obrazującym prace nad trailerami eventów na rok 2013 pojawiła się lista zawodników zaproszonych na plan, wśród których znajdowało się nazwisko Różańskiego i jego klubowego kolegi Tomasza Narkuna.

Pod koniec czerwca skontaktowaliśmy się z szefem Berserkerów, Piotrem Bagińskim i współwłaścicielem KSW, Maciejem Kawulskim, aby ustalić kiedy możemy spodziewać się ich debiutu w ringu najsilniejszej polskiej federacji. Wtedy to okazało się, że obaj fighterzy nie mają jeszcze podpisanych kontraktów, a rozmowy w tej sprawie stanęły w martwym punkcie. Więcej na ten temat możecie przeczytać tutaj.

Dzisiaj wiemy już, że póki co Maciej Różański na KSW nie wystąpi, a to za sprawą związania się kontraktem z organizacją MMA Attack. Zawodnik ze Stargardu Szczecińskiego, zadebiutować ma na najbliższej gali, 26. października w trójmiejskiej Ergo Arenie. Jego przeciwnik nie jest jeszcze znany.

Maciek w swojej dotychczasowej karierze stoczył cztery walki, które wygrywał przed czasem. W maju poddał duszeniem gilotynowym Makhmuda Muradova na Arenie Berserkerów w Goleniowie.

Komentarze