Mariusz Abramiuk vs. Aleksander Georgas na MMA Attack 4

autor:
30 Sierpień 2013
0
Mariusz Abramiuk vs. Aleksander Georgas na MMA Attack 4

Georgas Abramiuk

Kolejna ciekawie zapowiadająca się walka została dodana do rozpiski gali MMA Attack 4 w trójmiejskiej Ergo Arenie. 26. września w klatce spotkają się dwaj utalentowani piórkowi, Mariusz Abramiuk (6-2-1) ze szczecińskiego Linke Gold Team oraz Aleksander Georgas (5-2), reprezentujący Mighty Bulls Gdynia.

Informacja prasowa:

Walka dwóch zdolnych piórkowych otworzy galę MMA Attack 4. W pojedynku zmierzą się Mariusz Abramiuk z Linke Gold Team Szczecin oraz reprezentujący Mighty Bulls Gdynia Aleksander Georgas.

Popularny „Mario” ma 25 lat i już czteroletnie doświadczenie. Podopieczny legendarnego Mariusza Linke w gronie swoich „ofiar” ma m.in. Borysa Mańkowskiego. Abramiuk to posiadacz czarnego pasa brazylijskiego jiu-jitsu i zawodnik, który gwarantuje wysoki poziom sportowy. W Ergo Arenie powita go zawodnik, który liczy na wsparcie lokalnych kibiców. Urodzony w Grecji Aleksander Georgas wychował się w Trójmieście, więc 26 października to on będzie walczył u siebie. Aleks to również zawodnik, który najlepiej czuje się w parterze, a za pomocą poddań wygrał aż cztery walki.

Ostatnio obu zawodnikom nie wiodło się najlepiej. Georgas do walki stanie po dwóch porażkach, w tym jednej po nieudanej przygodzie w kategorii koguciej, gdzie lepszy okazał się Marcin Lasota. Z kolie Abramiuk w ostatniej walce zremisował z zawodnikiem doskonale znanym fanom MMA Attack – Sebastianem Grabarkiem. Zawodnik Gold Teamu liczy jednak, że na zwycięskie tory wróci już 31 sierpnia, kiedy w Szkocji zmierzy się z Johnem Cullenem.

To emocjonujące starcie najlepiej oglądać 26 października w Ergo Arenie. Bilety do nabycia na Eventim.pl.

Podziel się ze znajomymi
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

Dodaj komentarz

avatar
 
Photo and Image Files
 
 
 
Audio and Video Files
 
 
 
Other File Types
 
 
 
  Subscribe  
Powiadom o