Michał Andryszak wygrywa na Cage Warriors 58 przez dyskwalifikację

24 Sierpień 2013
5
Michał Andryszak wygrywa na Cage Warriors 58 przez dyskwalifikację

Przed chwilą, na wciąż trwającym Cage Warriors 58 w Groznym (Czeczenia), Michał Andryszak (10-3-1BC) miał swój debiut, który nie potoczył się jednak w sposób w jaki by sobie tego życzył sam zawodnik.

Jego mniej doświadczony oponent Ion Cutelaba (4-1-1NC) nigdy jeszcze nie zakończył walki przez decyzję, jednak dzisiaj los się od niego odwrócił. Gdy przez pierwsze trzy minuty „Longer” udanie kontrolował walkę, w pewnym momencie nieco zmęczony od ciągłych ataków, pozwolił swojemu oponentowi wstać i przejąć inicjatywę. Po nieudanej kontrze na rzut Cutelaby, ten zajął dogodną pozycję z góry, na przemian wstając i wchodząc w gardę, przy okazji uderzając Polaka z góry, później również zza pleców, gdy Michał bronił się w „żółwiu”.

Rozochocony Ion w pewnym momencie posłał serię uderzeń, które zostały określone przez głównego sędziego za niedozwolone, bo w tył głowy. Walka została przerwana a do akcji wkroczył lekarz, który sprawdził stan zdrowia Andryszaka. Gdy okazało się, że ten potrzebuje pomocy, aby sprawnie wstać i utrzymać się prosto na nogach, pojedynek został zatrzymany i decyzją o dyskwalifikacji, Michał Andryszał wygrał swoją pierwszą walkę w Czeczenii.

UPDATE: Na tej samej gali walczył Sebastian Romanowski (7-2), który niestety szybko uległ Alexowi Enlundowi (8-2-1NC) przez duszenie zza pleców w 1 rundzie. Atrakcją wieczoru był Viktor Halmi vs. Beslan Isaev, gdzie Czeczen odebrał szybkie zwycięstwo, poddając Viktora duszeniem gilotynowym w pierwszej rundzie i tym samym jego rekord wynosi obecnie 24-6.

Podziel się ze znajomymi
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

5
Dodaj komentarz

avatar
 
Photo and Image Files
 
 
 
Audio and Video Files
 
 
 
Other File Types
 
 
 
5 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
4 Comment authors
PakometaraonLokuW. Mrozowski Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Pako
Gość
Pako
Offline

on jeszcze zamroczony był Smile

metaraon
Gość
metaraon
Offline

Średnio cieszy taka wygrana, sądząc po minie Michała.

Loku
Gość
Loku
Offline

Racja 😀

Loku
Gość
Loku
Offline

Dwa błędy się wkradły, zawodnik nazywa się Ion Cutelaba, a jego rekord to 4-1 😉