MMA Attack 5 w lutym, ponownie w Katowicach

13 Sierpień 2013
6
MMA Attack 5 w lutym, ponownie w Katowicach

Podczas wczorajszej rozmowy z Dariuszem Cholewą, który przebywa obecnie w Warszawie, gdzie nadzoruje powstanie trailerów z uczestnikami czwartej gali MMA Attack, usłyszeliśmy krótkie potwierdzenie informacji odnośnie miejsca i czasu kolejnego eventu.

Następną galę (po MMA Attack 4), planujemy w Katowicach na 1-go lutego.

Wiadomość ta pojawiła się już w jednym z naszych wywiadów, ale niemal przemknęła bez echa. Jak podkreślił nasz rozmówca, organizacja najwyraźniej nie ma zamiaru narazie wracać do stolicy, gdzie rozpoczęła swoje ogólnopolskie tournee w listopadzie 2011 roku.

Póki co, MMA Attack przygotowuje się do mocnego natarcia w Ergo Arenie, gdzie wreszcie zaprezentuje zagorzałym fanom zupełnie nowe materiały multimedialne. Korzystając z okazji czwartej gali, Dariusz Cholewa postanowił odświeżyć profile multimedialne swoich zawodników, których sprowadził do Warszawy, gdzie obecnie kręci się trailery i przeprowadza się sesje fotograficzne:

Od wczoraj, przez dwa dni mamy plan zdjęciowy, na którym kręcimy trailery ze wszystkimi zawodnikami z Polski. Te zdjęcia, które robiliśmy przed pierwszą edycją to było ponad 2 lata temu, czyli ciągłe te same ujęcia. Musieliśmy w końcu zrobić profesjonalne studio z tymi, którzy już walczyli lub dopiero będą walczyć.

Podziel się ze znajomymi
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
tomox
Gość
tomox

a tak z drugiej strony w tych trailerach mma już chyba wszystko było, wszystkie motywy itp., więc to zawsze będzie zrzynka z kogoś

Pako
Gość
Pako

i wcale się z tym nie kryją,gorzej będzie jak to się rozkręci i Zuffa się o tym dowie :):) ale póki co nie ma co się bać…..

tomox
Gość
tomox

przynajmniej wzorują się na federacji która nie upadła 🙂

deh502
Gość
deh502

Podobno ten trailer MMA Attack będzie żywcem zerżnięty z UFC. Te światła ww tle itd. heh widocznie nic nie potrafią zrobić samodzielnie

Pako
Gość
Pako

Oooo tak,jeden a konkretny tak jak to jest w Ufc

tomox
Gość
tomox

wielka prośba do mma attack: JEDEN TRAILER! 🙂 uczcie się na błędach ksw, od czasu kiedy dzielą trailery na mniejsze to pod każdą częścią na youtube są stęki i żale że za czasów kiedy trailer był w jednej części było lepiej