Mocne plany ONE FC na 2014 rok

07 Sierpień 2013
Mocne plany ONE FC na 2014 rok

Azjatycki rynek nie był zbytnio rozpieszczany przez organizację ONE FC w roku bieżącym, ale jak zapowiada jej głównodowodzący, ma się to zmienić na lepsze w roku kolejnym.

Wg Victora Cui, 2014 rok ma obfitować w znacznie większą ilość eventów, tak żeby w każdym miesiącu coś się działo. Organizacja nawiązała właśnie współpracę sponsorską z Kawasaki i Disney’em, które wspólnie pomogą w promocji MMA na tamtejszych rejonach. Złotym środkiem do osiągnięcia, będą wg Cui, dwadzieścia cztery eventy w ciągu roku. Dopomóc w osiągnięciu celu ma również podróż do ziemi obiecanej, czyli Japonii, gdzie królował znany wszystkim fanom Pride FC. Sporo zależy jednak od samych fighterów oraz sponsorów, którzy chcieliby pokazać się w kraju kwitnącej wiśni, a jest ponoć spore zainteresowanie z ich strony.

Ponad cztery miliardy mieszkańców na azjatyckim kontynencie to wdzięczny temat dla ONE FC, dlatego organizacja oprócz planów ekspansji, zamierza również mile połechtać tych najbardziej wyedukowanych fanów, a tych w Azji nie brakuje. Choć nie są to plany, które będą realizowane w pierwszej kolejności, Victor Cui myśli już o zunifikowaniu pasów swoich czempionów. Pierwszym pojedynkiem tego typu miałby być Bibiano Fernandes vs. Shinya Aoki, który zapowiedział rozpoczęcie procesu ścinania wagi do kategorii niższej, gdzie króluje obecnie Brazylijczyk. Najpierw jednak muszą sukcesywnie obronić dopiero co zdobyte tytuły.

Komentarze

  • Pako

    łooooo to zapowiada się ostroooo 🙂 aby tylko ten plan wypalił 😀