Pierwsze słowa zwycięzców po UFC Fight Night 26

18 Sierpień 2013
0
Pierwsze słowa zwycięzców po UFC Fight Night 26

Kto miał swoją szansę zaszokować świat MMA, ten zrobił to dzisiaj w nocy. Podczas UFC Fight Night 26 na kanale Fox Sports 1, nie zabrakło kilku zwrotów akcji oraz niespodziewanych wyników. W środku posta pierwsze słowa zwycięzców zaraz po walce.

Matt Brown:
– o swoim występie

Cieszę się, że wreszcie to ja mogę z Tobą porozmawiać Joe.

– o swoim przeciwniku
Mike Pyle jest wystarczająco dobry, żeby być mistrzem. Wiele osób nie zdaje sobie z tego nawet sprawy, że on jest lepszy niż GSP, gwarantuję… więc (słynne) „Where You at Georges?” Co jest? Dalej. Mam sześć zwycięstw z rzędu.

Wiedziałem jak dobrym zawodnikiem jest Mike Pyle i zdawałem sobie sprawę, że jeżeli dam mu się poczuć komfortowo, wówczas będzie walka psów, więc postanowiłem to przycisnąć z całych sił, choć w zasadzie to i tak jest styl w jakim walczę, więc dlaczego by nie.

– w kwestii tytułu
O tym właśnie mówię. (mając nadzieję wreszcie na szansę na zdobycie pasa)

Urijah Faber:

– o swoim przeciwniku
Tak, ktoś taki jak Alcantara to prawdziwy, brazylijski wojownik. Czapki z głów przed nim. Wiedziałem, że będzie ciężki, dlatego musiałem po prostu użyć swoich umiejętności i iść w tym kierunku, gdzie wiedziałem, że będę mógł go pokonać.

– o kondycji, dzięki której mógł obrócić pojedynek na swoją korzyść
Zgadza się. Kondycja to jest mój konik i całego teamu Alpha Male w ogóle. Mamy niesamowitą ekipę trenerską i wszyscy bardzo ciężko na to pracujemy.

– o prawdopodobnie złamanej/przemieszczonej szczęce
Dziękuję (za pochwały). Wydawało mi się jednak, że Yuri złamał mi szczękę w pierwszej serii jaką posłał. Teraz wydaje mi się, że jest przemieszczona więc mogę potrzebować pomocy. Ten gość uderza mocno i jest niesamowicie twardy. Dziękuję wszystkim fanom. Jestem szczęśliwy mogąc być na stacji Fox Sport 1. Od teraz to mój nowy, ulubiony kanał.

Travis Browne:

– o sile woli
Pozwól że coś ci powiem Joe. Jedyną różnicą między ludźmi w oktagonie a tymi na zewnątrz jest taka, że potrafimy nie dać się złamać przez piętnaście minut dłużej. To wszystko, bo wszyscy jesteśmy tacy sami. Ta walka jest dla Was (kibiców), dla mieszkańców Bostonu i osób, które zostały dotknięte przez zamachy bombowe w tym mieście. Kocham Was, moje serce idzie w Waszym kierunku.

– o przemyśleniach w trakcie uderzeń, które otrzymał w 1 rundzie
Cholera. Ciężko powiedzieć Joe o czym myślę, ale Alistair kopie kolanem w taki sposób, w jaki jeszcze nigdy tego nie czułem. Poza tym posłał kilka uderzeń na korpus, które mnie położyły na glebę. Byłem obecny myślami, ale moje ciało się wyłączało. Jedyne co słyszałem to sędziego Mario, który krzyczał „ruszaj się”. Starałem się wrócić na nogi, poruszałem się i czułem jak Alistair zwalnia. Jak tylko zwolnił, wiedziałem, że teraz to będzie moja gra.

– o końcówce walki
Udało mi się. To kolejny cel, który udało mi się osiągnąć w karierze, pokonując kolejnego fightera z TOP 5. Jeszcze nie jestem skończony. Chcę zapracować na swoją szansę. Cain, jesteś najlepszy na świecie w chwili obecnej. Wszyscy zmierzamy po ten pas.

Chael Sonnen:

– o powrocie na ścieżkę wygranych
Dzisiejszą walkę dedykuję mojej babci Natalii, mojemu przyjacielowi, który stoczył o wiele większa batalię niż ja i Shogun. Dzisiaj, dla wszystkich tych, którzy musieli przejść raka, to było dla Was.

– przemyślenia po sprowadzeniu przez Shoguna
Jestem człowiekiem tego czasu. Zbyt słodki, aby skwaśnieć. Dostajesz to co widzisz, a to czego jeszcze nie było jest nawet lepsze. Jestem tym kogo wybierają kobiety. Jestem męskim poczuciem żalu, bo jeżeli stawiasz przeciwko Chaelowi Sonnenowi, to zrobiłeś zły zakład. Właśnie tutaj, w nowym domu UFC, na FOX Sports 1, Wanderlei Silva, 6 stóp wzrostu i 205 funtów wagi. Chłopcze, zanim cię poznałem, nie wiedziałem, że mogła s*ać tak wysoko.
Hej, hej Joe (do próbującego zadać pytanie Rogana). Dam ci znać kiedy skończę, Joe. Właśnie poradziłem sobie z mistrzem świata. Jeżeli myślisz, że pozwolę komediantowi w średnim wieku mieć z tego trochę przyjemności, lepiej to przemyśl. Wanderlei Silva, za trzy miesiące ty i Bad Boy (Chael).

Podziel się ze znajomymi
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

Dodaj komentarz

avatar
 
Photo and Image Files
 
 
 
Audio and Video Files
 
 
 
Other File Types
 
 
 
  Subscribe  
Powiadom o