Rampage vs. Tito Ortiz pierwszym PPV organizacji Bellator

01 Sierpień 2013
Rampage vs. Tito Ortiz pierwszym PPV organizacji Bellator

Organizacja Bellator FC wchodzi na kolejny pułap i proponuje sowim widzom formułę PPV. W zamian, ogłosili pierwszą główną parę wieczoru z tej okazji. To dwóch weteranów UFC: Quinton Jackson vs. Tito Ortiz.

To oczywiście spora zmiana do ogłoszonego wcześniej pojedynku z Roy’em Jonesem Juniorem, ale w zamian zobaczymy dwóch przyjaciół i byłych partnerów treningowych, którzy dzięki wspólnym sesjom, wiedzą o sobie wystarczająco dużo. Za słowami Rampagea, który ogłosił zmianę podczas dzisiejszego Bellatora 97:

Trenuję ciężko i jestem zmotywowany. Odnalazłem ponownie miłość do MMA i jestem w szanowanej firmie, która wie jak traktować swoich fighterów. Nie wierzcie we wszystko co czytacie w internecie i nie wiem jak ta plotka (z Royem) tak mocno się rozrosła. Jestem wielkim fanem Roya Jonesa Jr. i mógłbym z nim walczyć. Jest jednym z najlepszych bokserów… jest prawdziwym mężczyzną. Widziałem jak nokautuje ludzi bez używania rąk! Tym razem dam fanom to czego pragną i moja pierwsza walka w Bellatorze, będzie pojedynkiem MMA a nie bokserskim.

W pewnym momencie pojawił się również Bad Boy z Huntington Beach, w typowym dla siebie stroju i flagą amerykańsko meksykańską, by powiedzieć:

Walczyłem z najlepszymi na świecie. Walczyłem od dłuższego czasu. Rampage także. Trenowaliśmy ze sobą wspólnie, byliśmy przyjaciółmi od dłuższego czasu, ale czas odłożyć przyjaźń na bok. Tu chodzi o to, aby dać fanom to czego pragną i pokazać możliwie najlepszy pojedynek jaki wydarzy się tu w Bellatorze.

Do spotkania obu fighterów dojdzie 2-go listopada i tym samym jeden z nich wreszcie przekreśli passę trzech przegranych z rzędu i wejdzie na ścieżkę wygranych.

Komentarze

 • Wociek

  Dobrało się dwóch emerytów,którzy nie potrafią powiedzieć sobie nie…znając Ortiza znowu zrobi taką napinkę,że już chyba ostatni jego kumpel w MMA stanie się jego wrogiem,w sumie tak jak byłoz Lidellem dawno temu…

   

   

 • metaraon

  Rampage na trt może jeszcze coś pokazać, Ortiz też ma swoje sposoby.

  Dobre zestawnienie na start PPV,  pytanie tylko co dalej?

 • Pako

  fajnie zapowiedzione,ale co dalej? hmmm nic będzie jak było albo bedą kombinować jak na KSW :D:D