Reakcja Wanderlei’a Silvy na niedzielną przegraną Shoguna – video

19 Sierpień 2013

Coraz bardziej odnosimy wrażenie, że popularny Wanderlei Silva rzeczywiście może skupiać się, w chwili obecnej, na promowaniu siebie, aniżeli na kontynuowaniu fighterskiej kariery. Informacje o rzekomej wycieczce do Bostonu czy choćby zapowiedziany zakład u bukmacherów w wysokości 100 tysięcy dolarów na wygraną Shoguna, zupełnie nie potwierdza poniższe nagranie.

Znany z wybuchowego charakteru Wanderlei, ani nie wygląda specjalnie na zdruzgotanego porażką swojego przyjaciela i nie wygląda również na kogoś, kto właśnie przegrał ogromną sumę pieniędzy. Od razu ostrzegamy, że video możecie przewinąć do 5:10 minuty. Żałujemy, że nagranie nie potrwało dłużej, do momentu w którym Chael nazywa Wanda „kupą g*wna” i oficjalnie wyzywa go na pojedynek.

Komentarze

 • Pako

  troche się zmarszczył,ale jak na Wanderlei'a to powinien rozpierdolić ten pokój Laughing być może wiedział że Shogun przegra i z tym zakładem to ściema jest…….

 • metaraon

  być może wiedział że Shogun przegra i z tym zakładem to ściema jest…….

   

  Jak by wiedzial, że Shogun przegra, to by na to postawił te 100 tys.

  Z reakcji wynika, że jednak wtopił parę groszy. A ile, to tylko on wie.

 • _gumtree_

  Wyglada jak ktos na kilku promilach.

 • Pako

  a może nic nie postawił tylko tak gadał 🙂

 • Oczekk

  Ja myślę, że on jednak postawił te pieniądze. Dana White po gali też coś wspominał, że Wand musiał się nieźle wkurzyć, bo przegrał 100k dolarów.