Sześciu zawodników zwolnionych z UFC

autor:
16 Sierpień 2013
Sześciu zawodników zwolnionych z UFC

Dave Herman

Włodarze Ultimate Fighting Championship w przeciągu ostatnich kilku dni podziękowali za współpracę sześciu zawodnikom. Z pracą w największej na świecie federacji MMA pożegnali się przedstawiciele pięciu kategorii wagowych.

Waga ciężka
Królewską kategorię opuszcza Dave Herman (21-6). Zawodnik Team Quest i tak mógł liczyć na duży kredyt zaufania szefa UFC. Ten pozwolił mu dobić do serii czterech kolejnych porażek, przy trzeciej zaliczając oblanie testów antydopingowych.

Waga półciężka
Vinny Magalhaes (10-7-1NC), jak sam zapowiadał przed swoim ostatnim występem, nie będzie zdziwiony jeśli w przypadku niepowodzenia UFC rozwiąże z nim kontrakt. Brazylijczyk przegrał drugą walkę z rzędu i stało się tak jak zapowiadał. Jego los podzielił tez inny zawodnik z „Kraju Kawy” Ednaldo Oliveira (13-2-1-1NC), który w dwóch stoczonych pojedynkach nie zdołał ani razu wygrać.

Waga średnia
Jedynym średnim, jakiego nie zobaczymy już na galach UFC jest Roger Gracie (6-2). Przedstawiciel legendarnej rodziny został „wchłonięty” do federacji po tym jak swój żywot zakończył Strikeforce. Brazylijczyk w jedynej walce nie wykazał się niczym nadzwyczajnym, co przesądziło o jego dalszych losach.

Waga półśrednia
Smaku zwycięstwa w UFC nie zaznał także Bristol Marunde (12-9). Od zeszłorocznego debiutu Amerykanin zaliczył trzy porażki, wszystkie przed czasem.

Waga lekka
Najlżejszym zwolnionym zawodnikiem jest John Maguire (18-6) z Anglii. 30-latek po obiecującym początku w UFC, później zaliczył trzy wpadki.

Komentarze

 • zenek

  Mnie cały czas dziwiło czemu Herman w UFC jest niczego nie osiagnal jedynie 1 walke wygral a on potem 4 z rzedu przed czasem zaliczyl ja bym go po 2 zwolnil bo zawodnikiem profesjonalnym on raczej nie jest

 • metaraon

  Szkoda Vinney'ego i Rogera.

 • Pako

  Roger powinien dostać jeszcze jedną szansę,co do Pee-Wee to już dawno bym go wyrzucił,nic czekamy na kolejne zwolnienia 🙂

 • metaraon

  Teraz jeszcze Madadi wyleci z hukiem. Skazali go na 18 miesięcy wiezienia i wysoką grzywnę.

  https://ufc-community.vanillaforums.com/discussion/148766/reza-mad-dog-madadi-sentenced-to-1-5-yers-in-prison

 • Pako

  hah najlepsze jest to co Dana napisał 😀

  ale Madadiego to od razu po tym incydencie bym wypierdolił na zbity turecki pyskLaughing

 • kamerling

  <span style=”font-family: Arial, Helvetica, sans-serif; font-size: 14px; line-height: 21.59375px; background-color: rgb(251, 251, 251);”>Szkoda Vinney'ego i Rogera.</span>

  Mi tak samo.

  Ciekaw jestem czy po któregoś fightera sięgnie KSW/MMA Attack. 

 • marhelcin

  zenek – co do Hermana trzeba wziąć poprawkę na słabość wagi ciężkiej w UFC – ich zawodnicy muszą mieć kogo obijać – stąd też Omielańczuk i jego rywal się tam znaleźli.

 • kamerling

  i oby jeszcze Damiana wzięli do HW Smile