Thunderstrike 1 – debiut już 8 listopada w Lublinie

24 Sierpień 2013
6
Thunderstrike 1 – debiut już 8 listopada w Lublinie

Jedni muszą odejść, aby inni mogli przyjść w ich miejsce. Nieustanna rotacja kolejnych organizacji MMA właśnie przyniosła kolejną. Pierwsza gala Thunderstrike zadebiutuje w Lublinie na początku listopada.

Najważniejsza informacja to fakt, że walki będą odbywały się w pełnowymiarowym oktagonie. Choć jest dobrze kojarzący się ośmiokątna klatka, organizacja zabrania uderzeń łokciami. Póki co, skontaktowaliśmy się ze współorganizatorem Jackiem Sarną, który zapowiedział, że niedługo pojawi się znacznie więcej informacji o planach, sylwetkach wszystkich organizatorów, zawodnikach i całej reszcie.

Na chwilę obecną znane jest nazwisko pierwszego uczestnika, a właściwie uczestniczki. To Izabela Badurek (2-1), trenująca w poznańskim Ankos Zapasy. Oficjalna strona organizacji znajduje się pod adresem: www.thunderstrike.pl

Podziel się ze znajomymi
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Oczekk
Gość
Oczekk

O dzięki Pako, dużo fajnych fotek tak ma, oby tylko walczyła tak dobrze jak wygląda. ; D

Pako
Gość
Pako
Oczekk
Gość
Oczekk

hehe już faworytkę z Pako wypatrzyliśmy, szkoda tylko, że nie mogę znaleźć żadnej jej walki w necie, nawet na sherdogu Jej nie ma.

Pako
Gość
Pako

też zdążyłem to zauważyć 🙂 bedzie co oglądać 🙂 i komu kibicować Laughing

Oczekk
Gość
Oczekk

łokcie nie są takie znowu konieczne, chyba nawet lepiej jest bez nich, szkoda, że zabronione jest też wykonywanie pełnego suplesa.
BTW, fajna laska z tej Izabeli. ; D

Pako
Gość
Pako

strona podobna jak było na Fighters Arena 🙂 ciekaw jestem ile pociągnie 🙂