Wanderlei Silva chce postawić 100 tysięcy dolarów na zwycięstwo Shoguna

17 Sierpień 2013
Wanderlei Silva chce postawić 100 tysięcy dolarów na zwycięstwo Shoguna

Wanderlei Silva sam z siebie jest wybuchowym zawodnikiem, który łatwo poddaje się emocjom. Gdy dorzucić jednak do pieca trochę więcej drwa, płomień potrafi buchnąć do wcześniej niespotykanych rozmiarów.

Po pierwsze, Wanderlei Silva jest już w Bostonie, gdzie mentalnie zamierza wspomóc swojego przyjaciela i sparringpartnera Shoguna. Po drugie, gołym okiem widać narastający konflikt pomiędzy nim a Chaelem, który na dzisiejszym UFC Fight Night 26, może osiągnąć punkt krytyczny. O tym, że Chael dawno przekroczył już ten punkt u Wanderleia, świadczyć może planowane przez Brazylijczyka posunięcie:

Nie uprawiam hazardu, ale rozmawiałem o tym z moją żoną. Chcę postawić 100.000 dolarów na Shoguna. Shogun może go pokonać w każdej płaszczyźnie. W stójce czy na parterze – może go poddać lub znokautować. Nie widzę dla Sonnena żadnej szansy w tym pojedynku.

Axe Murderder zdradził, że jego niedawna kontuzja to już przeszłość i w starciu Chaelem Sonnenem, zamierza pójść po całości. Szczerze wierzy jednak, że wcześniej jego przyjaciel odeśle wcześniej Amerykanina na zasłużoną emeryturę:

Kiedy będę z nim walczył, to będzie wspaniała walka. Ale kiedy to się stanie, Chael będzie (dokładnie) wiedział, co się z nim dzieje. To nie będzie tylko walka, zamierzam go skrzywdzić.

Już nie możemy się doczekać wydarzeń w momencie, gdy ręka któregoś z uczestników walki wieczoru, zostanie wniesiona w geście zwycięstwa.

Komentarze

 • kerimm85

  tez postawie na Szoguna 1,8 placa

 • Blade

  Jak wyglądają kursy u buków ?

 • Pako

  już nie mogę się doczekać co się stanie jak Wand zobaczy Sonnena na żywo 🙂 a co będzie jak dojdzie do starcia Wand vs Sonnen 🙂

 • Oczekk

  Blade–>
  Kurs się już wyrównuje, 1.85 na Shoguna, a 1.75 na Sonnena. Jak patrzyłem parę dni temu to było 2.0 na Rua.

 • kamerling

  Oj nie wyobrażam sobie miny Wanda po przepierdoleniu kasy Laughing

 • metaraon

  Myślisz, ze on taką kasę rzeczywiście postawił?
  Nie wierzę w to, ale gdyby, to teraz kurwica go zżera.

 • kamerling

  Cholera go wie. Może postawił, może nie. Może postawił mniej. Kiedyś chyba się do tego odniesie.

  Teraz będzie chyba Sonnen-Wand. Smile