Wanderlei Silva odpowiada Sonnenowi w ostrych słowach – video

24 Sierpień 2013

Można powiedzieć, że jeżeli chodzi o medialne podwaliny pod ewentualne starcie Chaela Sonnena z Wanderlei’em Silvą, to ten pierwszy zdecydowanie prowadzi. Kolejne gorące wypowiedzi Amerykanina, wreszcie doczekały się odpowiedzi Wanda, ale odnosimy wrażenie, że zostaną przez niego wykorzystane do stworzenia ośmieszającej kontry.

Tak więc, usłyszycie sporo o łamanych kościach i powybijanych zębach, trochę o szczęściu w walce z Shogunem, oraz o strachu jaki widział w oczach Sonnena za każdym razem, gdy spotykali się osobiście lub gdy ten unikał jego wzroku. Miejmy nadzieję, że „shit just got real… znowu”, bo w internecie od trzech lat krąży video na którym Brazylijczyk zapowiadał rzeź w ich wspólnej walce. No i wreszcie, dlaczego na poniższym video Wanderlei mówi o 30 minutach, jeżeli walki wieczoru trwają jedynie 25 minut?

Komentarze

 • Oczekk

  Hehe cały Wand, mega pozytywny facet. ;]]]]]]

 • jajko83

  film śmieszny bardziej niż groźny, sonnen będzie miał beke. mimo to wierzę, a nawet jestem przekonany, że waldemar go rozdupcy w pył…za shoguna (tylko k**wa nie może dać się obalić)

 • nitro

  No, teraz śmieszny bardziej;) Wand stoi dość mocno na nogach dalej, ale niestety Sonnen chyba faworyt…

 • Loku

  Jak dla mnie Wand skupia się teraz o wiele bardziej na autopromocji niżeli prowadzeniu sensownej kariery sportowej… Mimo całej sympatii jaką darzę Silve nie sądzę by miał większe szanse w tej walce. Sonnen nie wda się w wymianę a konsekwentnie będzie obalał i kontrolował walkę w parterze. Sonnen by dec.

 • Oczekk

  Wandek poćwiczy obrony przed obaleniami i będzie gites, a nie jak Shogun co tak strasznie szlifował stójkę, a nawet 5 sekund tam nie powalczył. 😛 Poza tym Wandowi będzie łatwiej bronić obalenia bo jest niższym człekiem, (aborygenem xD) a łatwiej obalić kogoś kto ma długie nogi, chociaż są też takie spece jak spider, ale teoretycznie niższemu jest łatwiej.

 • gonzo

  Wanderlei chce mieć udziały w sprzedanych ppv więc musi też od siebie podkręcić trochę spiralę w konflikcie Sonnen vs Wandereli, żeby nie było, że Ch.S. robi całą robotę. Myślę, że Dana go ”zmotywował” do tego nakręcenia tego filmiku.

 • nitro

  Pewnie tak… Jest dużo gadania w Ufc, potem pewnie piją razem piwko;) chodzi o promocje, przecież zawodnicy, to jakby koledzy z „pracy”;) Wand pałał prawdziwą nienawiścią, szczególnie w Pride.

 • Pako

  Świetny materiał promocyjny Laughing tak jak piszecie że Dana na pewno Wandka pokierował co ma robić aby mieć udziały z PPV, i wierzę że do tego starcia dojdzie i to jeszcze w tym roku,co do scenariusza jaki wyobrażam to są dwa:

  pierwszy: Sonnen od początku obala i rozbija Wandego aż do decyzji…

  drugi: szybkie KO/TKO w wykonaniu Wandego po nieudanej próbie obalenia

 • leon

  Dokładnie. Teatr niczym „Pamiętniki z wakacji”. Dana już zaciera ręce. Niemniej, nie mogę się doczekać odpowiedzi Chaela :]