Adam Khaliev dla Krzysztofa Jotki na MMA Attack 4

autor:
13 Wrzesień 2013
Adam Khaliev dla Krzysztofa Jotki na MMA Attack 4

Untitled-1 copy

Dwóch niepokonanych zawodników wagi średniej skrzyżuje ze sobą rękawice na nadchodzącej gali MMA Attack 4 w trójmiejskiej Ergo Arenie. Anonsowany wcześniej Krzysztof Jotko (13-0) poznał dzisiaj swojego przeciwnika, którym będzie Adam Khaliev (6-0).

Informacja prasowa:

Niepokonany Adam Khaliev wystąpi na MMA Attack 4. Znanego z efektownego stylu walki Czeczena w oktagonie MMA Attack powita w październiku również niepokonany Krzysztof Jotko.

29-letni Adam Khaliev już w swojej drugiej walce dał poznać się całemu światu. W grudniu 2011 roku popisał się kopnięciem, które zostało nazwane jako „tornado”, a nokaut na Alexeiu Belyaevie był przez wielu typowany jako najlepszy nokaut na świecie. Khaliev walczy efektownie, ma dobre czucie dystansu w stójce, ale nie obca jest mu także walka w parterze. Dwie pierwsze walki wygrywał przez nokauty, dwie kolejne przez poddania i wreszcie dwie ostatnie przez decyzje. Teraz pora, by spróbował swoich sił na wyższym poziomie.

Tak nokautuje Khaliev:

Zawodnikiem, który zamierza jako pierwszy zastopować Khalieva jest Krzysztof Jotko. Podopieczny Mirosława Oknińskiego również jest niepokonany, a do tego ma znacznie większe doświadczenie od starszego rywala. Po stronie Jotki będzie także przewaga wzrostu i zasięgu ramion. 24-latek jest doskonale znany tym, którzy śledzą gale MMA Attack. Na drugiej gali naszej organizacji po ciężkim boju pokonał Damira Hadzovicia, jednocześnie przekonując się, że jego miejsce jest w wadze średniej. 27 kwietnia w Spodku Krzysiek po kolejnym zaciętej walce wygrał z Bojanem Velickoviciem, a pojedynek został nagrodzony bonusem za walkę wieczoru.

Zestawienie tych dwóch zawodników gwarantuje emocje na najwyższym poziomie. Bilety na gale MMA Attack 4 można nabywać za pośrednictwem serwisu Eventim.pl.

Komentarze

 • tomox

  moja pierwsza myśl: „eee, słaby rekord, przeciwnik nie dla Jotko” ,a kiedy ponownie zobaczyłem ten filmik: „aaa to gość od tego nokautu, zdecydowanie zasłużył na walkę z Jotko” 🙂 facet nie ma znanego nazwiska ale przynajmniej jest bohaterem youtuba 🙂

 • vonski

  Zajebiste zestawienie i ciężka przeprawa dla Jotko

 • metaraon

  Mocny rywal dla Jotki, nieprzewidywalny i bardzo sprawny.

  nr 5 rankingu rosyjskiego w tej wadze

   

 • Blade

  Khaliev to gość z Kudo?

 • metaraon

  tak

 • Pako

  czyli Khaliev walczy pod barwami Rosji a urodził się w Czeczenii tak?

 • Blade

  Jotko będzie miał piekielnie trudne zadanie. W stójce nie ma najmniejszych szans, musi sprowadzać.

 • metaraon

  Myślę podobnie. Ta walka zweryfikuje wartość rekordu Jotki.

 • Oczekk

  Wreszcie porządny test sprawdzający dla Jotki. Lepiej żeby sztab szkoleniowy Krzyśka, dobry gameplan wymyślił na ten pojedynek.

 • Pako

  chyba najtrudniejszy rywal dla Jotki w jego karierze,ale dla Khaliev'a to także będzie ciężki orzech do zgryzienia Smile

  No w życiu w Pl jeszcze nikt nie zrobił takiej Karty walk,a Karta jeszcze nie pełna Applause

 • kamerling

  W tej walce stawiam na Khalieva. Będzie niespodzianka, zobaczycie Laughing