„Adrenalina mnie dodatkowo motywuje.” – Paweł Nastula przed KSW 24

20 Wrzesień 2013

Najważniejszy okres przygotowań, Paweł Nastula mu już praktycznie za sobą. Do walki z Karolem Bedorfem przebył tradycyjnie ciężką drogę, m. in. obóz w Zakopanem, gdzie mieliśmy okazję odwiedzić cały Nastula Team i zamienić z nim kilka słów. Dzisiaj prezentujemy kolejny materiał, na którym złoty medalista zapowiada pełną gotowość do walki o pas, przy okazji zdradzając receptę na sukces prawdziwego wojownika. Dla fanów nie zabraknie ciekawych ujęć ze sparringów.


Jednocześnie przypominamy, że cały czas możecie wygrać bilety na KSW 24 oraz gadżety sygnowane autografem Pawła. Szczegóły konkursu na facebooku jego sponsora, firmy MILD.

Komentarze

  • rudy

    Super skręcony materiał. Trochę zwraca uwagę fakt, że zawodnik mając dobrego, zaangażowanego sponsora jest w stanie opracować sobie lepsze materiały reklamowe, niż sama federacja (czy też konfederacja jak to pani redaktor się razu jednego wypsknęło). Organizacja powinna wypuszczać takie spoty i sesje. To w ich interesie jest promowanie zawodników a takie materiały to rewelacyjny materiał wizerunkowy. Szkoda, że KSW nie robi nic poza szablonowymi trailerami, które niejako musi i słabymi wpisami na fejsie. Bo jak sponsor się wycofa to znowu zawodnik zostaje na lodzie. Materla na przykład jest na opakowaniach suplementów ale widać, ze to służy tylko firmie – sprzedają sobie produkt twarzą zawodnika. Tutaj Mild poszedł krok wyżej i promuje zawodnika wspominając subtelnie o marce. Wilk syty i owca cała 🙂 Rewelacja! KSW może się uczyć. A nawet powinno.

  • EL doopa

    ahah a czy on przekecił nazwisko omielańczuka? czy jakoś się zająknął?? 🙂

  • EL doopa

    ale mi nikt nie odpowiedzial. beda bilety u Was do wygrania? kiedys były zawsze.