Anzor Azhiev o decyzji „No Contest” w walce z Arturem Sowińskim na KSW 24 – wywiad

29 Wrzesień 2013
Anzor Azhiev o decyzji „No Contest” w walce z Arturem Sowińskim na KSW 24 – wywiad

Po walce z debiutującym w wadze piórkowej Arturem Sowińskim, Anzor Azhiev nie krył rozgoryczenia faktem, że miesiące przygotowań, poszły na marne z powodu przypadkowego uderzenia głową. Więcej o całej sytuacji w poniższym wywiadzie przeprowadzonym tuż po konferencji.

Komentarze

 • Fresh

  Panie Mrozowski wielki szacun za kawał dobrej roboty, ilosc wywiadów oraz szybkosc ich zamieszczania robi wrazenie.

 • Dudek

  przypuszczam, że Cipek nie udzielał wywiadów ? bo nigdzie go nie ma

 • A. Gaik

  niewierny powinien walke przegrac. na powtorkach bylo widac, ze uderzenie glowa bylo celowe. decyzja sedziow dla mnie niezrozumiala. mam nadzieje, ze czeczen w najblizszym czasie zostanie mocno znokautowany.

 • Pako

  @Fresh no tak,ale nikt tu nawet na portalu nie napisał o wygranym starciu Marcina Helda w Bellatorze,a zakończył walkę w pięknym stylu Smile

  MOD ON: Jeżeli kiedyś zrobisz sobie tournee po dużej gali, gdzie przez kilka dni z rzędu śpisz średnio 3 do 5 godzin, wszyscy są chorzy w około w tym w końcu ty, albo czasami nie śpisz w ogóle i gdzie poświęcasz masę czasu i pieniędzy na solidne przygotowanie się do wywiadów, którego pełna obróbka + zdjęcia + umieszczenie, itp. trwa od godziny do półtorej na jeden materiał, pomnożysz to razy ilość materiałów i weźmiesz pod uwagę, że mimo iż nie było info o Heldzie, ale pewnie to my zrobimy z nim solidny wywiad przed kamerą, wówczas zrozumiesz, że chciałbyś cofnąć czas, wydrukować swój komentarz przed jego opublikowaniem i zjadłbyś go razem z tą kartką, by nie spalić się później publicznie ze wstydu za własne słowa.

 • silva2201

  To trzeba panie mrozowski zatrudnic wiecej ludzi,a nie samemu wsxystko robic.

 • kamerling

  Wg mnie powinna być dyskwalifikacja Anzora.

  Ile osób aktywnie wchodzi w skład Newsów? W sensie – ile osób robi wywiady, wrzuca je itp. Nie pytam o informatyka i inne zaplecze.

 • kerimm85

  dyskfalifikacja powinna byc , za bardzo elektryczny jest

 • Pako

  widzę że ktoś się tu troszke zdenerwował przez mój komentarz bez obrazy ale napisałem prawdę, no portal w końcu nazywa się MMAnews czyli powinno tu być wiele ciekawostek z całego świata MMA a nie ostatnio tylko o KSW. A mi się wydaje że akurat taki news jak wygrana Helda nie zajął by zbyt dużo czasu aby tu opublikować,

  wówczas zrozumiesz, że chciałbyś cofnąć czas, wydrukować swój komentarz przed jego opublikowaniem i zjadłbyś go razem z tą kartką, by nie spalić się później publicznie ze wstydu za własne słowa.

  to też chyba tutaj było zbędne,bo akurat nie mam się czego wstydzić w końcu po to jest te forum.

 • metaraon

  To że Czeczena nie zdyskwalifikowali wynika z przpisów KSW. Gdyby zrobił taki faul po 2 rundzie, była by dyskwalifikacja zamiast NC.

 • rudy

  Ale moderatora poniosło! I po co? W "robocie" przecież zawsze tak jest – wypruwasz sobie żyły ale to nie zanczy że tylko miód będziesz pił 🙂 Na spokojnie, a Ty Pako, nie idź za radą i kartki nie zjadaj bo celuloza szkodzi.

  PS. a ja dziękuję za wszystkie materiały, ponieważ po 1 są fajne a po 2 siedząc dziś na L4 mam co robić 🙂