Subskrypcja PPV KSW 24 w cenie 40,00 zł

14 Wrzesień 2013
Subskrypcja PPV KSW 24 w cenie 40,00 zł

Regularnie próbowaliśmy dowiedzieć się o dokładną cenę Pay Per View, zbliżającej się gali KSW 24 w Łodzi. Dzisiaj wiemy już, że cena nie wzrośnie ani nie zmaleje w stosunku go gali poprzedniej i będzie wynosiła równe 40,00 zł.

Informacja ta pojawiła się już oficjalnie na stronie Ipla TV i dostęp do niej, może już wykupić każdy chętny. Choć to mało pocieszająca informacja, federacja rozważała przez chwilę cenę wyższą niż wcześniej zaproponowana. Martin Lewandowski powiedział:

Ci co chcą płacić, to dla nich różnica pomiędzy 30 zł a 40 zł, nie będzie grało roli. Jeżeli ktoś kupował dotychczas, to niezależnie od ceny, kupi ją ponownie. Statystycznie, pomimo ostatniej różnicy w cenie, subskrypcję PPV kupiła ta sama liczba osób.

Na karcie walk zobaczymy między innymi: Mariusza Pudzianowskiego, Pawła Nastulę, Karola Bedorfa, Michała Materlę, Karolinę Kowalkiewicz, Borysa Mańkowskiego, Marcina Różalskiego, Artura Sowińskiego, Kamila Walusia i Mateusza Gamrota.

Komentarze

 • tomox

  gdyby była karta dolna lub więcej walk, gdyby nie walki Pudziana i Walusia, gdyby nie ring tylko klatka, gdyby nie 3 rundy a 5 o pas – zapłaciłbym :]

 • Pako

  o prosze czekałem na tę zjebaną wiadomość już od jakiegoś czasu Laughing czyli K&L dalej lecą z tym cyrkiem Smile

 • weider78

  niestety jako studenta taka cena jest zdecydowanie za duża nie za takie walki. Taki Waluś co on może pokazać to nie nelson czy Pudzian.

 • weider78

  MMAtak ma podobny fightcard jeśli chodzi o jakość i nie trzeba za niego płacić a tu dali Nastule(już nie te lata żeby zabroził bedorfowi wg nie wiem w jakiej płaczszyznie może mu zagrozić warunkami fizycznymi te nie może jak by nastula był młodszy o jakies kilka lat wtedy to by było interesujace od strony sportowej,

 • Oczekk

  A Pudzian dalej walczy w 2-óch rundach? Czy w umowie ma już 3?

 • metaraon

   3 rundy, ale do tej pory nie wyszedl poza 2

  🙂

 • muniek

  Pudzianowski ma podpisany kontrakt na 2 rundy.

  Mimo, że jest 9 walk to mnie interesują tylko 3 – Materla, Gamrot, Anznor. Taka rozpiska powinna kosztować conajmniej 50 zł.Laughing

 • Gajo

  W porównaniu do boksu, gdzie jest jedna, ewentualnie dwie ciekawe walki, a cena podobna te 40 zł to atrakcyjna cena. Mnie interesują tu wszystkie walki, jedne bardziej, drugie mniej:) Ale i tak do baru pójdę oglądać, bo TVka nie posiadam, a na moim sprzęcie z Iplą rożnie bywa.

 • weider78

  haha 40zł może 100zł za takie walki nie oszukujmy się mma to nie boks i tu są inne stawki ,a nawet w boksie w polsce jest jedynie ppv gdy walcza mistrzowie najwiekszych organizacji swiata a w swiecie mma ksw nie jest taka organizacaj

 • metaraon

  muniek wrote:

  Pudzianowski ma podpisany kontrakt na 2 rundy.

  Tak, ale stary kontrakt, ktory się skończył po 1 walce z MC Corkle. Skoro go przedłużyli, to możliwe, wszystko zostało po staremu.

  Pudzianowski cały czas gadał w wywiadach, że jest gotowy na 3 x5 minut.

 • metaraon

  Tak, ale stary kontrakt, ktory się skończył po 1 walce z MC Corkle. Skoro go przedłużyli, to możliwe, wszystko zostało po staremu.

  Pudzianowski cały czas gadał w wywiadach, że jest gotowy na 3 x5 minut.

 • Coś czuje że ufc w Polsce biznesu nie zrobi… Jak ludzie płaczą że muszą wydać 10 usd za obejrzenie walki…..

 • Oskar

  Są śmieszni z tą ceną? Któy z zawodników jest tyle wart? Dokłądając do tego notoryczne problemy z PPV na ipla tv nie ma takiej opcji ze to kupię.

 • muniek

  Pudzianowski gadał również, że zostanie mistrzem świata. Czekam do dziś i już chyba się nie doczekam.

  Kontrakt skończył  się po 1 walce z MC Corkle.

  A możńa wiedzieć skąd masz takie info? Chyba ominął mnie news o przedłużeniu kontraktu. Jakoś nie wierze w to, że po porażce z McCorklem na tych samych warunkach finansowych przedłużono kontrakt z Pudzianowskim.

 • Pako

  Pudzilla miał podpisany kontrakt tak jak napisał Metaraon 2×5 min,teraz ma nowy kontrakt ale na jakich zasadach to nie wiem,zobaczymy na KSW 24 czy dalej będzie miał na 2 czy 3, nigdzie nic o jego nowym kontrakcie nie znalazłem…..ja juz się przyzwyczaiłem to ich PPV za 40 zł,no wszyscy wiedzą że dla K&L liczy sie tylko hajs.MMAA to co innego bo ten fight card będzie zajebisty i jeszcze za Free! a to że jeszcze nie zarabiają to normalne 🙂 przecież nawet UFC dopiero zaczeło zarabiać pieniądze od 2007 roku a działalność powstała w 1993 🙂

 • weider78

  dokładnie ksw nie prezentuje wyskoiego poziomu tylko ma wypromowanych zawodników takich jak Pudzila ,a mmaatak stawai na mlodych perspektywicznych zawodników a nie weteranów z ufc
  takich jak sapp ,a za ufc to odrazu place w ciemno jak tylko bendize wiadomo ze bendize w polsce

 • Dudek

  MMAA też jak trochę utkwi w świadomości Polaków pójdzie w PPV, jeśli nadal będzie współpracować ze stacją pana Solorza. Widocznie Polsatowi się to musi opłacać, że uparli się na KSW w PPV.

 • kamerling

  Po pierwsze – jak zobaczyłem cenę w nagłówku – szczena mi opadła. Przecież kurwa miała być kwota niższa nawet od ceny ost ppv! 

  Po drugie – "<span style=”background-color: rgb(247, 247, 247); color: rgb(39, 39, 39); font-family: Arial, Helvetica, sans-serif; font-size: 14px; font-style: italic; line-height: 21.59375px;”>Ci co chcą płacić, to dla nich różnica pomiędzy 30 zł a 40 zł, nie będzie grało roli. Jeżeli ktoś kupował dotychczas, to niezależnie od ceny, kupi ją ponownie. Statystycznie, pomimo ostatniej różnicy w cenie, subskrypcję PPV kupiła ta sama liczba osób."</span>

  No właśnie nie. Bo ja byłem gotów wyłożyć 30 plnów, ale nie więcej. No to mojej kasy nie dostaną. Drugi raz przejadą się na wynikach subskrypcji, bo mentalność ludzi w tej kwestii pewnie dużo się nie zmieniła.