Jose Aldo wskazuje kolejnych pretendentów

16 Wrzesień 2013
2
Jose Aldo wskazuje kolejnych pretendentów

W ostatnich tygodniach Jose Aldo (23-1) wydaje się przejąć rolę głosu narodu i co rusz udziela komentarzy wychodzących szeroko poza ramy standardowego marketingu. Słowem, mówi to co myśli. Tym razem wskazuje godnych następców, którzy są godni miana tych, którzy mogliby próbować odebrać mu pas a tym, którzy nie są jeszcze gotowi, mówi stanowczo „Nie”.

Chad Mendes wciąż jest na pozycji startującego. Nie walczył jeszcze z nikim kto miałby wysoką pozycję w rankingu. Walczył jedynie z tymi, którzy nie są dobrzy. Wraca po niezłych wygranych, ale nie pobił dobrych zawodników.

Wiemy już więc, kto wg mistrza szansę na zdobycie pasa dostać nie powinien. Co jednak z tymi, którzy na nią zasługują?

Następny w kolejce powinien być Ricardo Lamas lub Cub Swanson.

Jose Aldo dodatkowo wskazuje, co Lamas (13-2) powinien zrobić w obecnej sytuacji w której się znajduje:

Jeżeli byłbym na jego miejscu, nie walczyłbym z nikim i po prostu poczekał na swoją szansę. Miał już ze mną walczyć, ale między nas wszedł wtedy Anthony Pettis. Lamas powinien poczekać, to jest jego czas. Ale jeżeli zdecydują się zrobić rewanż pomiędzy Ricardo a Swansonem, to też będzie OK.

Cub Swanson (20-5) ma za sobą rewelacyjną passę pięciu wygranych z rzędu, ale przegrał z Lamasem, który w UFC nie przegrał i ma na koncie aż cztery zwycięstwa. Problem w tym, że w kolejce ponownie ustawił się Chad Mendes, który na szesnaście pojedynków, przegrał tylko jeden z nich i był to właśnie Jose Aldo. Od tamtej chwili zwyciężył cztery razy pod rząd. ZUFFA ma więc ciężki orzech do zgryzienia.

Podziel się ze znajomymi
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

avatar
 
Photo and Image Files
 
 
 
Audio and Video Files
 
 
 
Other File Types
 
 
 
2 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
Pakokamerling Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Pako
Gość
Pako
Offline

Aldo w swojej wadze jest niepokonany i nawet myślę ze Pettis mógł by nie zdołać go pokonać,qle takie zestawienie z chęcią bym zobaczył:-)

kamerling
Gość
kamerling
Offline

W piórkowej oprócz Pettisa to chyba prędko nikt nie pokona Aldo. Mam nadzieję, że pójdzie chłopak do lekkiej i sprawdzi się z takim np. Bensonem Hendersonem, czy Gilbertem Melendezem.