Kamil Waluś kontuzjowany – KSW 24 pomniejszone o jedną walkę

18 Wrzesień 2013
8
Kamil Waluś kontuzjowany – KSW 24 pomniejszone o jedną walkę

Kamil Waluś (4-1) od początku zawodowej kariery, podzielił publiczność MMA na dwie części: zwolenników i przeciwników. Jednego odmówić mu jednak nie można, czyli konsekwencji w działaniu, co udowodnił choćby ostatnimi zdjęciami na których widać było wyraźną redukcję tkanki tłuszczowej. Koniec końców, rezultatów jego przygotowań nie zobaczymy, ponieważ z powodu kontuzji, „T-Rex” musiał wycofać się z udziału na wrześniowej gali.

Jego pojedynek z Oli Thompsonem (11-5) miał być najważniejszym testem w karierze, jednak uraz okazał się silniejszy aniżeli chęć walki:

Mogę tylko przeprosić wszystkich za zaistniałą sytuację. Czekałem na ten pojedynek i bardzo chciałem tej walki. Mam naderwany mięsień i ścięgno prawego bicepsa i nie jestem w stanie wyjść i walczyć z Thompsonem tak, jak chcieliby fani.

Federacja obiecuje, że gdy Kamil będzie w pełni zdrów, obiecane zestawienie zagości na jednej z kolejnych gal. Dla dopełniania formalności KSW opublikuje pełną dokumentację lekarską, którą przekaże jej trener zawodnika – Piotr Jeleniewski.

Podziel się ze znajomymi
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Gajo
Gość
Gajo

Szkoda, czekałem na tą walkę… Dużo zdrowia Kamil!

rudy
Gość
rudy

Hmmm też myślę, że przyczyny były nie zdrowotne a przynajmniej nie głównie zdrowotne (może kontuzja jak zbawienie przyszła). Niemniej chyba nie powinni podawać dokumentacji zdrowotnej do publicznej wiadomości. Finansów nie chcą ujawniać oficjalnie ale badania tak??

kerimm85
Gość
kerimm85

tez mi sie zdaje ze walek

zenek
Gość
zenek

Nie moge na 100% wiedziałem że walus grubas dostanie konutuzje albo wycofa sie przez cos i do walki nie dojdzie wiec rozczarowany nie jestem biceps zerwal akurat niedlugo przed walka …

Pako
Gość
Pako

No szkoda,ta walka zweryfikowała by postęp Walusia

Oczekk
Gość
Oczekk

Ja również czekałem bardzo na ten pojedynek i nie dowiemy się czy potwierdził by się scenariusz Redaktora Kokosa (no chyba, że w późniejszym terminie. Hehe, ale myślę, że Waluś zrobił spore postępy i oceniać go przez pryzmat walki z Piotrem Piotrowskim zwyczajnie nie powinniśmy.

kerimm85
Gość
kerimm85

czekalem na ta walke ;(

metaraon
Gość
metaraon

Lipa.

Walka z Olim to by był pierwszy poważny sprawdzian dla Kamila.

Chłopak by się dowiedział czegoś więcej o sobie, swoich największych brakach.