Kamil Waluś kontuzjowany – KSW 24 pomniejszone o jedną walkę

18 Wrzesień 2013
Kamil Waluś kontuzjowany – KSW 24 pomniejszone o jedną walkę

Kamil Waluś (4-1) od początku zawodowej kariery, podzielił publiczność MMA na dwie części: zwolenników i przeciwników. Jednego odmówić mu jednak nie można, czyli konsekwencji w działaniu, co udowodnił choćby ostatnimi zdjęciami na których widać było wyraźną redukcję tkanki tłuszczowej. Koniec końców, rezultatów jego przygotowań nie zobaczymy, ponieważ z powodu kontuzji, „T-Rex” musiał wycofać się z udziału na wrześniowej gali.

Jego pojedynek z Oli Thompsonem (11-5) miał być najważniejszym testem w karierze, jednak uraz okazał się silniejszy aniżeli chęć walki:

Mogę tylko przeprosić wszystkich za zaistniałą sytuację. Czekałem na ten pojedynek i bardzo chciałem tej walki. Mam naderwany mięsień i ścięgno prawego bicepsa i nie jestem w stanie wyjść i walczyć z Thompsonem tak, jak chcieliby fani.

Federacja obiecuje, że gdy Kamil będzie w pełni zdrów, obiecane zestawienie zagości na jednej z kolejnych gal. Dla dopełniania formalności KSW opublikuje pełną dokumentację lekarską, którą przekaże jej trener zawodnika – Piotr Jeleniewski.

Komentarze

 • metaraon

  Lipa.

  Walka z Olim to by był pierwszy poważny sprawdzian dla Kamila.

  Chłopak by się dowiedział czegoś więcej o sobie, swoich największych brakach.

 • kerimm85

  czekalem na ta walke ;(

 • Oczekk

  Ja również czekałem bardzo na ten pojedynek i nie dowiemy się czy potwierdził by się scenariusz Redaktora Kokosa (no chyba, że w późniejszym terminie. Hehe, ale myślę, że Waluś zrobił spore postępy i oceniać go przez pryzmat walki z Piotrem Piotrowskim zwyczajnie nie powinniśmy.

 • Pako

  No szkoda,ta walka zweryfikowała by postęp Walusia

 • zenek

  Nie moge na 100% wiedziałem że walus grubas dostanie konutuzje albo wycofa sie przez cos i do walki nie dojdzie wiec rozczarowany nie jestem biceps zerwal akurat niedlugo przed walka …

 • kerimm85

  tez mi sie zdaje ze walek

 • rudy

  Hmmm też myślę, że przyczyny były nie zdrowotne a przynajmniej nie głównie zdrowotne (może kontuzja jak zbawienie przyszła). Niemniej chyba nie powinni podawać dokumentacji zdrowotnej do publicznej wiadomości. Finansów nie chcą ujawniać oficjalnie ale badania tak??

 • Gajo

  Szkoda, czekałem na tą walkę… Dużo zdrowia Kamil!