Krzysztof Kułak i Łukasz Janecki w „catch weight” na jutrzejszym Celtic Gladiator VIII? [UPDATE]

06 Wrzesień 2013
Krzysztof Kułak i Łukasz Janecki w „catch weight” na jutrzejszym Celtic Gladiator VIII? [UPDATE]

Mamy informację, że obaj zawodnicy walki wieczoru Celtic Gladiator VIII, zrobili wagę przed jutrzejszym starciem. Jest to prawdopodobnie catchweight, z racji zakontraktowania obu fighterów na wyjątkowo krótki okres przed walką. Stawką pojedynku będzie pas wagi średniej, który Krzysztof Kułak (25-13-2) zdobył dokładnie rok temu, pokonując Stephena Rice’a (1-4) przez TKO w pierwszej rundzie.

UPDATE: Krzysztof potwierdził catchweight do 86 kg z racji późnego terminu.

Z braku oficjalnych informacji, zadzwoniliśmy do „Modela”, aby zapytać go o wydarzenia na dzień przed trzecim występem po kontuzji kręgosłupa:

Ja na wagę wniosłem 85,9kg Łukasz 84,9kg.

Mając na uwadze pamiętny wyjazd do Irlandii, gdzie towarzyszyliśmy mu podczas całej podróży, zapytaliśmy go o pierwsze wrażenia:

Organizatorzy traktują nas tutaj bardzo dobrze. Widać, że zależy im na tym, żeby zawodnikom niczego nie brakowało. Dali nam nawet kilka biletów dla znajomych.

Na ósmej edycji niestety nas zabraknie, ale wstępnie mamy potwierdzoną galę kolejną, bo nowi właściciele mają ogromne plany co do rozwoju organizacji.

Komentarze

  • Pako

    Troche syf bo walka o pas w catchweight…..ale wiadomo kazda organizacja potrzebuje czasu na rozkręcenie się

  • Eksporter Zla

    heheheh, teraz widzę logikę jaką kierowali się K&L dając pas Materli, który nie ma problemów z wagą. Khalidov ze swoją mamedweight ustawicznym robił by niesmak jak tu teraz Laughing

  • Pako

    i tak robi niesmak 🙂 bo powinien walczyć z lepszymi a nie grzać tyłek w PL