Maciej Linke vs. Daniel Skibiński w walce wieczoru na Soul FC w listopadzie

07 Wrzesień 2013
Maciej Linke vs. Daniel Skibiński w walce wieczoru na Soul FC w listopadzie


foto: facebook.com/ImmortalsFightPromotions

Maciej Linke (8-3-1) nie zwalnia tempa a wręcz przyśpiesza. Po niedawnej wygranej w Szkocji, tym razem czeka go pojedynek na rodzimym rynku.

„De Zoo” potrzebował zaledwie połowę pierwszej rundy, aby zadusić szwedzkiego rywala podczas gali Immortal Fights Promotion tydzień temu. Teraz, jego przeciwnikiem będzie Daniel Skibiński (1-1), który wygrał drugą edycję programu MMASTER, zorganizowanego jako część niemieckiego eventu GMC 4, pokonując wówczas Michała Michalskiego (0-1) przez niejednogłośną decyzję sędziów. Informację o występie swojego podopiecznego, przekazał nam Mariusz Stachowiak – manager poznańskiego Ankosu.

Oprócz Daniela, na listopadowym Soul FC zobaczymy drugiego reprezentanta tegoż teamu. Choć występy na galach nie są mu obce, tym razem Marcin Bilman (0-0), będzie miał swój w pełni zawodowy debiut. W przeszłości Marcin trenował z jednym z zielonogórskich gymów, co może mieć znaczenie, bo to właśnie w tym mieście odbędzie się kolejna edycja Soul FC.

Komentarze

  • Gajo

    Powodzenia. I dla Daniela i dla Maćka. Niech wygra lepszy. MMASTER jak widać pomaga, najpierw Daniel bił się na GMC, a teraz już walka wieczoru.

  • kamerling

    Nieźle Skiba. Stawiałbym jednak na zwycięstwo Linke przez poddanie w tej walce.