Magomed Magomedov vs. Maciej Różański na MMA Attack 4

18 Wrzesień 2013
Magomed Magomedov vs. Maciej Różański na MMA Attack 4

Niedawno zakontraktowany przez MMA Attack Maciej Różański (4-0), poznał przeciwnika z którym zmierzy się w Ergo Arenie. To utalentowany przedstawiciel młodego pokolenia, Magomed Magomedov (4-0).

Ten rewelacyjny grappler z Rosji, ma zaledwie 19 lat i szumem wdarł się na scenę MMA, gdy w zaledwie 10 miesięcy stoczył i zwyciężył cztery pojedynki z rzędu, z czego aż trzy przez poddanie. Będzie to tym bardziej ciekawe zestawienie, że na przeciw niego stanie również utalentowany przedstawiciel chwytanych sztuk walki, który w swoim arsenale posiada dodatkowo nokautującą siłę uderzenia.

Różański wrócił na języki fanów, gdy wrócił po dwuletniej przerwie od startów, pokazując się od razu z bardzo dobrej strony na reaktywowanej Arenie Berserkerów. Tam udowodnił, że jego umiejętności wciąż są na bardzo wysokim poziomie, gdy zakończył walkę w drugiej rundzie przez duszenie gilotynowe. Stawką spotkania jest pierwsza zawodowa porażka, ale kto jej doświadczy, przekonamy się już 26 października, śledząc losy w Ergo Arenie.

Komentarze

  • metaraon

    Dobre zestawienie, jest poziom sportowy.

  • Pako

    Mozna tylko wypisywać same komplementy co do fight cardu:-)