Marcin Held i Marcin Bandel wygrywają za granicą (+video z walk)

30 Wrzesień 2013
Marcin Held i Marcin Bandel wygrywają za granicą (+video z walk)

Weekendowy zawrót głowy opóźnił niektóre, istotne informacje, które powinny się pojawić, ale nie pojawiły. W weekend Marcin Held (16-3) i Marcin Bandel wygrali swoje zagraniczne pojedynki. Wrzesień udowodnił więc, że polskie MMA jest na fali o tendencji zwyżkowej.

Jako pierwszy, w nocy z piątku na sobotę walczył Marcin Held, który szybko rozprawił się ze swoim rywalem Ryanem Healy (23-13-1). Polak potrzebował zaledwie 72 sekundy, aby w efektownym stylu zdominować i znokautować Amerykanina. My natomiast, będziemy potrzebowali zdecydowanie więcej niż nieco ponad minutę, żeby przy pierwszej okazji, przeprowadzić z Marcinem wywiad. Tymczasem nagranie z pojedynku.

Drugim Marcinem, który wygrał za granicami kraju jest Marcin Bandel (11-2), który w niesamowitym stylu pokonał Veselina Dimitrova (9-7) na gali FFC – Fight for Charity w Niemczech. Polak pechowo złamał swojemu rywalowi rękę, ale przyznajemy jednocześnie, że wygrana przez omoplatę robi wrażenie. Na swoim facebooku, „Bomba” przyznał, że nigdy jeszcze nie był tak dobrze przygotowany. Całość tym bardziej przyprawia nas o uśmiech, bo co rusz, jego nazwisko przewijało się przez cały pobyt w Łodzi przy okazji KSW 24. Oto nagranie z walki.

Komentarze