Marcin Wrzosek vs. Krzysztof Klaczek na MMA Attack 4

11 Wrzesień 2013
0
Marcin Wrzosek vs. Krzysztof Klaczek na MMA Attack 4

Organizacja MMA Attack raz jeszcze korzysta ze sprawdzonych zawodników, którzy mniej lub bardziej, zaistnieli ostatnio w świadomości najbardziej zaangażowanych fanów mieszanych sztuk walki. I tak, do grona fighterów czwartej karty, dołączył Marcin Wrzosek (6-2) i Krzysztof Klaczek (5-2).

Marcin to zawodnik, który ostatnie lata spędził głównie na Wyspach, ale regularnie pojawia się w Polsce, gdzie toczy kolejne boje. w lipcu planował podbój brytyjskiej organizacji Cage Warriors, jednak Chris Fishgold już w drugiej rundzie dosłownie wybił „Polskiemu Zombie” powyższe plany z głowy. Miał jednak bardzo aktywny 2013 rok, bo walczył aż trzy razy.

Forma Krzysztofa na ten rok pozostaje na razie niewiadomą. Reprezentant Shooters Konin nie walczył bowiem ani razu w tym roku. Aktualnie, ma za sobą passę dwóch wygranych z rzędu, obie przez poddanie. Na pięć zwycięstw, aż cztery z nich były przed czasem.

Miejmy nadzieję, że tym posunięciem organizacja sprawi, że fani z Bydgoszczy będą mieli kolejny powód, aby 26-go października odwiedzić Trójmiasto. Z dobrych informacji dla fanów MMAA, włodarze uruchomili nową wersję strony internetowej, dostępnej tradycyjnie na: mma-attack.net Nas cieszy natomiast fakt, że mieliśmy spory wpływ na jej powstanie, bo nieoficjalnie za słowami Dariusza Cholewy: „Nowa strona powstała na wzór MMAnews”.

Podziel się ze znajomymi
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

avatar
 
Photo and Image Files
 
 
 
Audio and Video Files
 
 
 
Other File Types
 
 
 
  Subscribe  
Powiadom o