Mateusz Kalinarczyk vs. Damian Milewski na MMA Attack 4

17 Wrzesień 2013
Mateusz Kalinarczyk vs. Damian Milewski na MMA Attack 4

Gdzieś tam jest trener poznańskiego Ankosu – Andrzej Kościelski, który zaciera ręce przed kolejnym, dużym występem swojego podopiecznego. Organizacja MMA Attack oficjalnie ogłosiła bowiem start Mateusza Kalinarczyka (4-1) z wychowankiem Tomasza Drwala – Damianem Milewskim (3-1).

Pomimo niskiego rekordu, każdy zawodowy występ występ Damiana, rozgrzewa zgromadzonych widzów do granic możliwości. Silne postanowienie po nieudanym debiucie w MMA, pchnęło go trzech wygranych z rzędu i za każdym razem ze znacznie bardziej doświadczonymi przeciwnikami. MMA Attack postanowiło wykorzystać sprawdzoną formułę Milewskiego i zatrudniło go również do gali w Ergo Arenie.

Po drugiej stronie oktagonu stanie wspomniany Mateusz Kalinarczyk, który ostatni pojedynek stoczył na tej samej gali Fighters Arena 8, co jego przyszły oponent. Po ciężkich trzech rundach, zwyciężając z faworytem Mateuszem Strzelczykiem przez decyzję. Czy rewelacyjny grappling będzie skuteczny ze stójkowymi umiejętnościami Milewskiego? O tym, przekonamy się już 26-go października.

Komentarze

  • Pako

    Jestem za Kalinarczykiem Smile