Oli Thompson deklaruje gotowość na zastępstwo w KSW 24, w razie kontuzji któregoś z pozostałych „ciężkich”

19 Wrzesień 2013
Oli Thompson deklaruje gotowość na zastępstwo w KSW 24, w razie kontuzji któregoś z pozostałych „ciężkich”

Decyzja o wycofaniu zestawienia „Waluś vs.Thompson” z KSW 24, przyszła szybko i niespodziewanie, pozostawiając niedosyt u rzeszy najbardziej oddanych fanów, którzy domagali się znalezienia zastępstwa. Na łamach naszego portalu była już wypowiedź kontuzjowanego Kamila, mieliśmy również okazję zamieścić oświadczenie włodarzy Konfrontacji a na koniec pozostało nam jedynie skontaktować się z drugą, najbardziej poszkodowaną stroną – Olim Thompsonem.

We wczorajszej rozmowie Maciej Kawulski przekazał nam, że KSW zamierza wypełnić wszelkie postanowienia kontraktu, również to na takie wypadki, gdy walka zostaje odwołana przez kontuzję jednego z uczestników. Słyszą to, Oli nie krył radości:

Byłoby świetnie. Moja żona i dwójka dzieci, sporo przeszły w tym roku. Po mojej walce z Karolem, musiałem wycofać się z pojedynku kickbokserskiego, ponieważ miałem kontuzjowaną nogę. Później, mój pojedynek z Neilem Grove został również anulowany w ostatniej chwili. Nie byliśmy w stanie opłacić wielu rachunków i mieliśmy mnóstwo zmartwień. Ostatni okres wyczekiwania, był dla nas niezwykle ciężki i obiecałem rodzinie, że po tej walce, los się do nas uśmiechnie.

„Starcie gigantów” to nie przypadek w kwestii podtytułu kolejnej gali. Planowane cztery walki w wadze ciężkiej – teraz już trzy – to dobra okazja, żeby wskoczyć na już rozpędzonego konia. Brytyjczyk oczywiście nikomu krzywdy nie życzy, ale w razie czego, deklaruje swą gotowość do wskoczenia na zastępstwo:

Dowiedziałem się o kontuzji Kamila dzisiaj (środa). Właśnie skończyłem sesję treningową na ten dzień i czułem się po prostu niesamowicie, mając świadomość zbliżającego się show. Liczyłem na zastępstwo, ale jednocześnie zdaję sobie sprawę, że na tym poziomie to nie jest takie proste. Wciąż liczę, jako że na karcie są trzy inne pojedynki w wadze ciężkiej, i będę szczęśliwy mogąc walczyć z kimkolwiek z pozostałej szóstki, jeżeli ktoś wypadnie lub będzie kontuzjowany!

Komentarze