[UPDATE] Oli Thompson otrzyma rekompensatę za przygotowania do niedoszłej walki z Kamilem Walusiem na KSW 24

18 Wrzesień 2013
8
[UPDATE] Oli Thompson otrzyma rekompensatę za przygotowania do niedoszłej walki z Kamilem Walusiem na KSW 24

Dzisiejsza informacja o dość poważnej kontuzji Kamila Walusia, zasmuciła fanów Konfrontacji, którzy czekali na wydarzenia w Łodzi. Pomimo woli i chęci do zmierzenia się z „każdym, kogo zaproponuje Federacja”, ta zdecydowała się odwołać i przełożyć walkę Oliego Thompsona na inny termin. W takiej sytuacji każda szanująca się organizacja nie zostawia zawodnika, który poświęcił czas i pieniądze, na lodzie. Jak w tej sytuacji zachowa się Konfrontacja? Zapytaliśmy bezpośrednio Macieja Kawulskiego.

Każdy kontrakt jest negocjowany indywidualnie. Akurat z Oli Thompsonem umowa była wynegocjowana w taki sposób, że tylko on wie w jaki. Na jego podstawie będziemy z nim sprawę załatwiać i nie zostanie skrzywdzony, bo się z jej treści wywiążemy. Walki na pewno nie będzie na tym fight cardzie. Tak się akurat złożyło, że gala ma dwie walki więcej i nie jest to jakiś duży problem. Nawet z perspektywy przeciętnego widza, będzie to atrakcyjniejsze, bo 9 walk to jest sporo czasu spędzonego na hali czy przed telewizorem. Myślę więc, że jakieś strasznej straty nie ma, natomiast Oli Thompson nie zostanie skrzywdzony i będzie dla nas dalej walczył. Wszystkie sprawy zostaną załatwione tak, żeby się z tym czuł dobrze. Więcej na ten moment, nie mogę powiedzieć.

Miejmy nadzieję, że Oli i Kamil pojawią się przy okazji gali, wówczas na pewno poprosimy ich o bardziej obszerny komentarz.

UPDATE: Celem wyjaśnienia. Użyte w tytule słowo „rekompensata” mogło wprowadzić w błąd czytelników a zwłaszcza strony (KSW/Oli Thompson/Kamil Waluś) i nie musiało jednoznacznie oznaczać finansowego zadośćuczynienia za poniesione koszty przygotowania. Formy zrewanżowania mogą być różne a nawet mogą nie dotyczyć bezpośrednio samych kosztów przygotowań. Za zostawienie pola do nadinterpretacji, przepraszamy.

Podziel się ze znajomymi
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

avatar
 
Photo and Image Files
 
 
 
Audio and Video Files
 
 
 
Other File Types
 
 
 
8 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
6 Comment authors
EL doopamuniekrudyPakometaraon Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
EL doopa
Gość
EL doopa
Offline

nie wzywaj imienia zlego na daremno! kokosow ci malo? o zgrozo

muniek
Gość
muniek
Offline

Ta polityka, te kalkulowanie, ten marketing i ta sztuczna oglądalność (Pudzian, a teraz jeszcze Guzowska z Jackiewiczem) czyli wszystko wskazuje, że KSW idzie coraz bardziej w stronę show, a sport schodzi na drugi plan. Największy problem jest w tym, że panowie K&L to zarówno właściciele KSW jak i matchmakerzy oraz menadżerowie każdego polskiego zawodnika. Lubię KSW, ale ich produkt zmierza w złą stronę. Jak Pudzian zakończy kariere, taki Materla i Błachowicz podpiszą kontrakt z UFC, które ma wjechać w przyszłym roku do Polski, to jestem ciekawy jak to wszystko będzie wyglądało.

Kokos, gdzie jesteś? Może skrobnij jakiś artykuł.Laughing

rudy
Gość
rudy
Offline

Podejście do stałego kibic? Strategia? Świadomość grupy docelowej? Perspektywa? Nie no z całą sympatią do KSW nie podejrzewam ich o tak zaawansowaną świadomość biznesową, marketingową. Fajni, że kręcą biznes, fajnie, że „coś tam coś tam” im wychodzi. My mamy sport oni kasę. Ale nie podejrzewam ich o aż taki rozwój i dojrzałość działalności. Sorry ale jak PR Managerem był Słodziak (notabene teraz zdegradowany jedynie do Social Media koordynatora) to widać, ze nie wiedzą co robić. Mają nas za Kibiców (i super) ale nie wiedzą, że jesteśmy też Konsumentami. Prawdziwy PR Manager to z tak fantastycznego materiału jak KSW zrobiłby od… Czytaj więcej »

Pako
Gość
Pako
Offline

@Metaraon ja na nic nowego od K&L nawet się nie nastawiam 🙂 po prostu to KSW

metaraon
Gość
metaraon
Offline

Podejście KSW do stałego kibica, gdy wdraża się PPV a strategii poszerzania grupy docelowej odbiorców nie widać.

Pogratulować perspektywicznego myślenia.

Typer
Gość
Typer
Offline

aha. to chcecie pisać jak do idiotów. Żeby nie było miejsca na interpretacje i domysły. ktoś pomyśłał, że kase to co z tego. przepraszacie jak pipki, piszcie o pogodzie nikomu nie nadepniecie na odcisk 🙂

rudy
Gość
rudy
Offline

Rekompensatę ma dostać zawodnik, niestety nie widz 🙂

Pako
Gość
Pako
Offline

Skoro jedna walka.wypada to i niech PPV zmniejszą 🙂