Orange Sport „zadowolony” ze wskaźników oglądalności debiutu Piotra Hallmanna w UFC

06 Wrzesień 2013
8
Orange Sport „zadowolony” ze wskaźników oglądalności debiutu Piotra Hallmanna w UFC

Każdy kolejny debiut Polaka w największej organizacji MMA na świecie, wydaje się przyciągać coraz większą rzeszę fanów. Nie inaczej było przy brazylijskim debiucie Piotra Hallmanna, który w środę w pięknym stylu pokazał się w Belo Horizonte. Tradycyjnie, padło wiele pytań odnośnie oglądalności Orange Sport, jedynej telewizji posiadającej prawa do transmisji walk z amerykańskiego oktagonu.

I tu zaczynają się schody. Orange Sport nie ma w zwyczaju podawać informacji o wynikach oglądalności, które musiały być większe niż dotychczas, bo w trakcie gali i dzień po niej, portal MMAnews był przeciążony, co było widać później po naszych statystykach. Zanim usłyszeliśmy cokolwiek, musieliśmy przejść przez czterech pracowników Orange Sport, z których żaden „nie posiadał uprawnień” do przekazania takich informacji. W końcu natknęliśmy się na Pana Grzegorza Cendrowskiego, który powiedział:

Mogę jedynie powiedzieć, że było dobrze.

Nie udało nam się ustalić, czy było lepiej niż zwykle. Tu z pomocą przyszedł Pan Stycz z Orange Sport, który powiedział:

Tak naprawdę oglądalność zweryfikuje dopiero walka Daniela Omielańczuka. Poza portalami branżowymi i może Wirtualną Polską nikt nie pisał o tym wydarzeniu.

Czy tajemniczość telewizji może być ochroną danych przed konkurencyjnymi stacjami? Tego nie wiemy, ale pewne jest, że nawet samo UFC regularnie weryfikuje swoje umowy z partnerskimi stacjami telewizyjnymi. Póki co, umowa z Orange Sport została przedłużona, więc najwyraźniej są zadowoleni. Wiele w tej kwestii może zweryfikować polska gala UFC, zapowiadana na 2014 rok. Wtedy okaże się, czy OS udźwignie ciężar organizacyjny tego przedsięwzięcia.

Podziel się ze znajomymi
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Pako
Gość
Pako

spokojnie Warszawy też nie zbudowano w jeden dzień Laughing tak jak Gajo pisze że wszystko powoli będzie się zmieniać,póki co Polski rynek MMA cały czas idzie do przodu,powolutku ale do przodu……

Gajo
Gość
Gajo

Ciekawe jakie to liczby. Szału pewnie nie było, za mały rozgłos i popularność UFC w Polsce, ale to się pewnie będzie zmieniać wraz z kolejnymi walkami Polaków no i przyszłoroczną galą:)

mcGaywer
Gość
mcGaywer

Fresh

mama ci kakao nie zrobiła przed snem? Harcerzyk zza klawiszy co w życiu nic nie osiągnął 😛

Fresh
Gość
Fresh

<span style=”font-family: Arial, Helvetica, sans-serif; font-size: 14px; line-height: 21.59375px; background-color: rgb(251, 251, 251);”>Orange Sport nie ma w zwyczaju podawać informacji o wynikach oglądalności, które musiały być większe niż dotychczas, bo w trakcie gali i dzień po niej, portal MMAnews był przeciążony</span>

To na jakim sprzecie stoi ten portal jak sie przeciazyl przy kilku wpisach ? Radze doinwestowac i upgradowac maszyne do Pentium III z 512 MB ramu bo przy debiucie Daniela nic juz Wam nie zadziala jak wejdzie na stronę więcej niż 20 osób 😛

muniek
Gość
muniek

Póki co, umowa z Orange Sport została przedłużona, więc najwyraźniej są zadowoleni.

Wiadomo do kiedy została przedłużona umowa z OS? Przypadkiem w tym roku ona się nie kończy?

Eksporter Zla
Gość
Eksporter Zla

ja bym się zdziwił, gdyby wykręcili jakiś oszałamiający wynik. Jak słusznie człowiek z OS zauważył, nie da się oszacować potencjału drzemiącego w naszym narodzie, dopóki nie odbędzie się właściwa promocja zdolna ów potencjał obudzić.

Niedzielni fani mma ograniczający się do mmaa i ksw w otwartych kanałach nie mieli nawet okazji pokazać swojego ewentualnego zainteresowania, a przez porę, b przez zwykłą niewiedzę.

Pako
Gość
Pako

Zainteresują sie po gali UFC w Polsce,a wtedy minki im troche zbledną:-)

BonesKnows
Gość
BonesKnows

Ciekawe czy ktokolwiek z UFC zainteresował się wynikami oglądalności w Polsce ?
Chyba ich to powinno zainteresować c’nie ? 🙂