Piotr Hallmann zastąpi kontuzjowanego Anthony’ego Njokuani w pojedynku z Al Iaquintą

26 Wrzesień 2013
Piotr Hallmann zastąpi kontuzjowanego Anthony’ego Njokuani w pojedynku z Al Iaquintą

Brytyjski oddział UFC, podał do publicznej wiadomości nazwisko kolejnego rywala dla Piotra Hallmanna(14-1). Debiut Polaka został doceniony przez matchmakera ZUFFY na tyle, żeby dać mu „szybkie” zastępstwo w Manchesterze.

Kolejnym przeciwnikiem „Płetwala” będzie uczestnik niedawnego TUFa – Al Iaquinta (6-2-1), który stracił oryginalnego oponenta na miesiąc przed walką w wyniku kontuzji. Piotr zastąpi Anthony’ego Njokuani, którego polscy fani mogą kojarzyć z czasów, gdy ten został znokautowany przez Macieja Jewtuszko, walczącego wówczas dla nieistniejącego WEC.

Piotr ma więc równy miesiąc na przygotowania, bo termin gali to 26-ty października. Będzie to nie lada gratka dla polskich fanów MMA, bo mowa tu o gali w Manchesterze. Jest więc spora szansa na liczną rzeszę Polonii mieszkającej na Wyspach. Tym samym wypada niestety szansa dla tych, którzy liczyli na gościnne pojawienie się Hallmanna w Ergo Arenie, gdzie w tym samym dniu, odbędzie się gala MMA Attack 4. Pojedynek niestety odbędzie się poza główną kartą, ale w zamian będziemy mogli oglądać walkę za darmo na streamie UFC.

Komentarze

 • metaraon

  Dobra wiadomość. Piotrek powinien się jak najwięcej obijać.

  Iquanita jest w jego zasięgu.

 • Dudek

  dobre tempo, jak tak dalej pójdzie to na jesieni w Polsce o title shota będzie się bił 😀

 • tomox

  ale zaraz, zaraz… kolejna walka Polaka w ufc i mma attack 4 jednocześnie? Omielańczuk walczył w Kanadzie na początku gali i było to z tego co pamiętam o 12 w nocy w Polsce, czyli o 18 w Torronto, zakładając że gala w Manchesterze też rozpocznie się o 18 daje to 19 w Polsce, nie pamiętam tylko o której rozpoczynało się ostatnio mma attack 3 (karta dolna), przypomni ktoś? 🙂

 • rudy

  Jeee! Idealny czas na przygotowanie na zastępstwo, fajna przerwa między walkami, będzie co świętować 26-go 🙂

 • Typer

  ciekawe kiedy wezmą naszego cięzkiego ponownie. znowu manager zadziałą czy sami się o niego upomna po tej walce?

 • Gajo

  Może Darek zrobi przerwę w swojej gali, bo będzie chciał Hallmanna zobaczyć:)
  Nie wiem czy to możliwe z różnych względów, ale najlepszą opcją by była przerwa w MMAA i puszczenie walki Piotrka na żywo na telebimie!

 • rudy

  To byłby genialny ruch! Myślę, że w przypadku Darka i jego nieszablonowego i niebojaźliwego bądź co bądź podejścia jest to całkiem całkiem możliwe. Jak ogarną kwestie techniczno formalne emisji to myślę, że by to zrobili.
  Panie Redaktorze Naczelny może Pan podrzuci Darkowi pomysł Gajo? 🙂

 • Pako

  Gajo ten pomysł jest świetny,aby tak było,a przeciwnik piotrka wydaje mi się łatwiejszy niż TrinaldoSmile