Shogun Rua vs. James Te Huna na UFN 33 w Australii

11 Wrzesień 2013
Shogun Rua vs. James Te Huna na UFN 33 w Australii

Co bardziej obeznani w sporcie, być może byli zdziwieni wygraną w wielkim stylu, jaką zapewnił sobie Chael Sonnen w starciu z Shogunem, ale zdziwienie nie trwało zbyt długo, bowiem w MMA wszystko jest możliwe. Teraz, Brazylijczyka czeka mozolny proces odbudowywania marki. Zwłaszcza po dwóch przegranych z rzędu, pierwszy raz w karierze.

ZUFFA ogłosiła, że Mauricio Rua (21-8) dołączy do swojego rodaka Bigfoot Silvy i zmierzy się w Australii z Jamesem Te Huną (16-8) na gali UFN 33. Rzecz jasna, Australijczyk będzie miał za sobą własną publiczność, co będzie grało na jego korzyść.

Na pierwszy rzut oka wydawałoby się, że Te Huna został rzucony na pożarcie, ale po pierwsze – jak wspominaliśmy – w tym sporcie nigdy nie mówi się nigdy, po drugie James ma na koncie pojedynki z kilkoma klasowymi fighterami. Obaj również przegrali z Alexandrem Gustafssonem.

Do spotkania dojdzie 7-go grudnia i wtedy okaże się, czy chęć szybkiego wymazania złego wrażenia po poddaniu przez Sonnena, okaże się dla niego motywująca czy też zgubna w skutkach.

Komentarze

 • Pako

  zestawienie może byćSmile

 • _gumtree_

  Na te wszystkie emocje zapraszamy do Brisbane. Upiiii 🙂

 • metaraon

  Shogun nie odpuszcza, stara gwardia PRIDE trzyma się… mocno?

 • kamerling

  Moim zdaniem wygra Te Huna przez nokaut.

 • Pako

  będzie usrana decyzja Smile