Ważenie zawodników przed KSW 24 otwarte dla kibiców

23 Wrzesień 2013
Ważenie zawodników przed KSW 24 otwarte dla kibiców

Federacja KSW wreszcie wraca do formuły otwartego i oficjalnego ważenia zawodników zbliżającej się gali w Łodzi. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy w najbliższy piątek (27 września) o godzinie 12:00. Ceremonia odbędzie się w Atlas Arenie, w której dzień później toczyć się będzie cała akcja. Poniżej mapka ułatwiająca lokalizację.

Komentarze

 • metaraon

  Nie robią transmisji, także pewnie Redakcja wrzuci jakieś nagranie.

 • rudy

  Wpisałem komentarz prze high5 i się nie wyświetlił? coś nie tak u mnie czy u Was? Bo przez portal wchodzi?

 • rudy

  No to ponownie: Mam nadzieję, że tym razem sprawy techniczne nie zawiodą i będzie nawet live na mmanews.pl Ale tak czy inaczej czekamy na szybką retransmisję 🙂

 • metaraon

  U mnie się wyswietla.

  Jak dajesz jakiegos linka w poscie, to może nie przechodzić przez filtr antyspamowy.

  MOD ON: Wszystko OK. Czasami komentarze wpadają do spamu i trzeba je stamtąd wyjąć.

 • rudy

  Ok, dzięki.

  A widzę, że mamy moderatora na lini, to może uszczkniecie tajemnicy i powiecie czy będziecie jeszcze próbować z tym streamingiem na żywo? Wiadomo, że to ciężko z siecią bywa ale to fajny pomysł był ostatnio i warto spróbować jeszcze.

  MOD ON: Chcielibyśmy, ale są dwa powody na NIE. Pierwszy to taki, że KSW ponownie robi event w podziemiu,gdzie nie dotrze żaden sygnał internetu a drugi powód jest właśnie z tym związany. Nasza pierwsza nieudana próba spotkała się z dużą krytyką i dlatego całość nie jest warta zachodu.

 • rudy

  Dzięki za odpowiedź Redakcjo. Faktycznie miejsca wybierają chyba po tym jak muszą a nie jak chcą. Szans nie dają fanom na masowe odwiedziny a i chyba media mają utrudnione życie. Szkoda. Nie mnie Was przekonywać oczywiście jednak drugim powodem nie warto się przejmować. Chyba nie łudzicie się, że ludzie zareagują normalnie na jakąkolwiek próbę, tym bardziej nieudaną. Normalni na pewno zareagują normalnie. Mam nadzieję, że powrócicie do prób.

 • kubajanewski

  Dzisiaj obczaiłem stronę ze streamem KSW 24, nie dość, że darmowe, to jeszcze full HD, podobno mają dać też ważenie! https://24hdstreams.com/ksw-24-wrzesien-28/

 • kamerling

  Ehhh, gdybym mieszkał w Łodzi to bym się wybrał. A tak pozostaje mi czekać na jakieś nagranie z tej imprezy. Szkoda, że KSW nie robi normalnej relacji LIVE z ważenia.