Ważenie zawodników przed KSW 24 otwarte dla kibiców

23 Wrzesień 2013
8
Ważenie zawodników przed KSW 24 otwarte dla kibiców

Federacja KSW wreszcie wraca do formuły otwartego i oficjalnego ważenia zawodników zbliżającej się gali w Łodzi. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy w najbliższy piątek (27 września) o godzinie 12:00. Ceremonia odbędzie się w Atlas Arenie, w której dzień później toczyć się będzie cała akcja. Poniżej mapka ułatwiająca lokalizację.

Podziel się ze znajomymi
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

avatar
 
Photo and Image Files
 
 
 
Audio and Video Files
 
 
 
Other File Types
 
 
 
8 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
4 Comment authors
kamerlingkubajanewskirudymetaraon Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
kamerling
Gość
kamerling
Offline

Ehhh, gdybym mieszkał w Łodzi to bym się wybrał. A tak pozostaje mi czekać na jakieś nagranie z tej imprezy. Szkoda, że KSW nie robi normalnej relacji LIVE z ważenia.

kubajanewski
Gość
kubajanewski
Offline

Dzisiaj obczaiłem stronę ze streamem KSW 24, nie dość, że darmowe, to jeszcze full HD, podobno mają dać też ważenie! https://24hdstreams.com/ksw-24-wrzesien-28/

rudy
Gość
rudy
Offline

Dzięki za odpowiedź Redakcjo. Faktycznie miejsca wybierają chyba po tym jak muszą a nie jak chcą. Szans nie dają fanom na masowe odwiedziny a i chyba media mają utrudnione życie. Szkoda. Nie mnie Was przekonywać oczywiście jednak drugim powodem nie warto się przejmować. Chyba nie łudzicie się, że ludzie zareagują normalnie na jakąkolwiek próbę, tym bardziej nieudaną. Normalni na pewno zareagują normalnie. Mam nadzieję, że powrócicie do prób.

rudy
Gość
rudy
Offline

Ok, dzięki.

A widzę, że mamy moderatora na lini, to może uszczkniecie tajemnicy i powiecie czy będziecie jeszcze próbować z tym streamingiem na żywo? Wiadomo, że to ciężko z siecią bywa ale to fajny pomysł był ostatnio i warto spróbować jeszcze.

MOD ON: Chcielibyśmy, ale są dwa powody na NIE. Pierwszy to taki, że KSW ponownie robi event w podziemiu,gdzie nie dotrze żaden sygnał internetu a drugi powód jest właśnie z tym związany. Nasza pierwsza nieudana próba spotkała się z dużą krytyką i dlatego całość nie jest warta zachodu.

metaraon
Gość
metaraon
Offline

U mnie się wyswietla.

Jak dajesz jakiegos linka w poscie, to może nie przechodzić przez filtr antyspamowy.

MOD ON: Wszystko OK. Czasami komentarze wpadają do spamu i trzeba je stamtąd wyjąć.

rudy
Gość
rudy
Offline

No to ponownie: Mam nadzieję, że tym razem sprawy techniczne nie zawiodą i będzie nawet live na mmanews.pl Ale tak czy inaczej czekamy na szybką retransmisję 🙂

rudy
Gość
rudy
Offline

Wpisałem komentarz prze high5 i się nie wyświetlił? coś nie tak u mnie czy u Was? Bo przez portal wchodzi?

metaraon
Gość
metaraon
Offline

Nie robią transmisji, także pewnie Redakcja wrzuci jakieś nagranie.