„Zataiłem przed KSW fakt o debiucie w MMA.” – Paweł Słowiński przed pojedynkiem z Różalem na KSW 24

27 Wrzesień 2013
„Zataiłem przed KSW fakt o debiucie w MMA.” – Paweł Słowiński przed pojedynkiem z Różalem na KSW 24

Mimo późnej pory, Paweł Słowiński z ogromną chęcią poświęcił nam kilka minut, aby opowiedzieć nam pełną historię, która doprowadziła go w końcu do walki z Marcinem Różalskim. Przypadkiem dowiedzieliśmy się, że jego debiut w MMA sprzed kilku dni, został przez niego delikatnie zatajony, ponieważ głód walki był silniejszy. Poza tym sporo o przygotowaniach w Blackzillians oraz przemyślenia na temat jego rywala.

Komentarze

 • Cain

  dobre, jak wiedział, że nie może to zataił heheh jak nie wolno to rób to po kryjomu:):)
  tylko polacy uciekają przed kamerą widać że zagraniczni są zdecydowanie inaczej nastawieni do promocji. walą przed kamery bo to ich pięć minut! i dobrze. ja jestem za gościem! oby tylko sie nie okazało że ma jakąś małą gale jeszcze dziś tak przy okazji :))))
  ma dwie piosenki na oku hehe dobre.

 • Magda S.

  z całego wywiadu w sumie to jest najmniej istotne ale ciekawe czy mogli zerwać z nim kontrakt przez tą akcję z galą na jakieś dwa tygodnie przed walką

 • Typer

  Proste, z wypłaty mu odejmą 😉

 • metaraon

  Kawał niedźwiedzia. Powinni go zestawić z Olim Thompsonem

 • rudy

  Fajny wywiad. Rzeczywiście obcokrajowcy są o niebo bardziej medialni. Chcą dawać wywiady, chcą dużo mówić, podpowiadają o co jeszcze można ich zapytać bo zależy im na promowaniu niektórych informacji. A dla widza taki wywiad jest lekki. Nie taki wymęczony jak zawsze z Cipkiem. Jego wywiadów to nigdy nie mogę przetrwać.

 • Gajo

  Paweł mnie rozwala. To zgubi paszport i walka się nie odbędzie, to się spóźni na samolot, to zatai walkę;) Nieprofesjonalne, ale bardzo lubię gościa.

 • Pako

  jak by zerwali z nim kontrakt to by Różal nie miał by przeciwnika i było by po kolejnej walce,aż dziwne że KSW tak nie zrobiło,w sumie mogli by dać na zastępstwo Oliego.

 • kerimm85

  mam nadzieje ze posklada Rozala az milo