Alexandra Albu zadebiutuje na UFC Fight Night 33 w Australii (+wideo)

autor:
09 Październik 2013
Alexandra Albu zadebiutuje na UFC Fight Night 33 w Australii (+wideo)

Alexandra Albu

Grudniowa gala UFC Fight Night 33 będzie okazją do debiutu nie tylko dla Krzysztofa Jotko i jego przeciwnika. Tego dnia, swoją pierwszą walkę dla najmocniejszej federacji na świecie stoczy także zakontraktowana niedawno Alexandra Albu (5-0). Przeciwniczką Rosjanki będzie nie najlepiej spisująca się ostatnio Julie Kedzie (16-12).

Według managmentu Albu, zawodniczka ta stoczyła pięć zawodowych walk, wygrywając każdą z nich. Sherdog odnotował dotychczas jeden jej występ, w czerwcu, kiedy to w pierwszej rundzie odprawiła swoją rodaczkę Lyubovą Demidovą. Stylem źródłowym 23-latki jest karate, a sama jest już posiadaczką czarnego pasa. „Stitch” ma za sobą również występy w kickboxingu, grapplingu oraz zawodach crossfit, kulturystycznych i fitness.

Głodna zwycięstwa Kedzie przegrała swoje ostatnie trzy pojedynki. Po raz ostatni triumfowała w kwietniu 2011 r, kiedy to w pięciorundowym pojedynku wypunktowała Kaitlin Young, zdobywając tym samym pas organizacji Jackson’s MMA Series. Po tym sukcesie przeszła do Strikeforce, gdzie doznawała porażek z rąk Alexis Davis i Mieshy Tate. W lipcu nieudanie zadebiutowała na gali UFC on Fox 8, przegrywając niejednogłośną decyzją z holenderką Germaine de Randamie.

Poniżej jeszcze świeże promo Alexandry Albu.

Komentarze

 • rudy

  Początek jakby szła do pracy…..a nie na trening 😉

 • Typer

  nooo promo na pewno wyciąga jej atuty…

 • Typer

  hehehe a początek faktycznie jak by z kamerą wśród pań z klubów nocnych :):)

 • Cain

  no z Tate dostać to wcale nie wstyd.

 • Pako

  aż miło popatrzeć 🙂