Chael Sonnen mówi: „Nie mieszajcie Boga w walkę na pięści.”

15 Październik 2013
Chael Sonnen mówi: „Nie mieszajcie Boga w walkę na pięści.”

na amerykańskim mmania.com, ukazał się niezwykle obszerny i długi wywiad z Chaelem Sonnenem. Dla jednych jest to objawienie, który mówi o rzeczach o których nikt inny nie mówi, dla innych to zwykły cham. Nie powiemy Wam po czyjej stronie macie stanąć, bo to z pewnością potraficie ocenić sami.

Nie będziemy przytaczać całej wypowiedzi Sonnena, ale skupimy się akurat na jednym wątku, czyli fałszywym wizerunku, kreowanym na potrzeby własne. Przykładów można by mnożyć sporo.

Ktoś ktoś, jak ktoś ich nazwał, czyli tzw. „pionier” – co po prostu oznacza ludzi ze starej ekipy – ktoś zaczął ten fenomen o tym „jak odpowiadamy na pewne rzeczy, i że to chodzi o testowanie umiejętności” i całe to g*wno. Efekt domina stał się faktem i oto 20 lat później, wciąż tu jesteśmy i dalej to robimy. Nie rozumiem tego, nie podoba mi się to.

Nie jesteśmy w klasie. Nie musisz podawać nauczycielowi odpowiedzi, o której myślisz, że on jej oczekuje usłyszeć. Możemy mieć otwartą debatę, możemy mieć otwartą dyskusję. Po prostu bądźcie sobą.

Każdy wtedy i dzisiaj w tym przemyśle, natrafi w końcu na Shane’a Carwina, który okazuje się być naprawdę miłą osobą. Ale jest tylko kilka takich osób.

Ci goście walczą w stalowej klatce na pięści o czek w wypłatą i aplauz pijanej publiczności. Nie udawajcie, że jesteście kimś kim nie jesteście.

I nie mieszajcie w to Boga. Jako gorliwy Katolik, czuję się niezwykle obrażony, kiedy ktoś zachowuje się jakby myślał, że Bóg przykłada rękę do walki na pięści w sobotni wieczór. Mam dla Was newsa: Bóg ma lepsze rzeczy do roboty.

Jeżeli jesteście zainteresowani o czym jeszcze mówił Chael, a było tego sporo, to zapraszamy TUTAJ (cz.1) i TUTAJ (cz.2).

Komentarze