Chael Sonnen odpowiada na fizyczny atak Wanderlei’a – video

03 Październik 2013
Chael Sonnen odpowiada na fizyczny atak Wanderlei’a – video

Jeżeli jakimś cudem przegapiliście fizyczną konfrontację Wanderlei’a Silvy z Chaelem Sonnenem, która wydarzyła się kilka dni temu na Olympia Fitness & Performance Expo w Las Vegas, nic straconego. Poniższe nagranie z UFC Tonight pokazuje to wszystko a nawet znacznie więcej. Chael, który już niedługo zmierzy się z Rashadem Evansem, otrzymał szansę publicznej odpowiedzi. Aż dziw bierze, że po dziś dzień UFC nie zorganizowało tego pojedynku.

Komentarze

 • rudy

  hahha ten ich śmiech w studio na koniec wypowiedzi jest idealnie wymowny. Co za żenada! Nie mogę oglądać takich scen. To jak Burneika i Ozdoba tylko to na polaczkowym poziomie a tamto na typowo po amerykańsku 🙂 Nie no naprawdę szmacą swoje osoby tylko dla medialności. A tak swoją drogą to co do głosu to akurat nie Sonnen brzmi jak dziewczynka.
  Chael poza tym jest fenomenalnym mówcą. Nie rozumiem dlaczego jest ktoś go wziął do oktagonu, jak już tam jest ale do sportowej TV nadaje się fenomenalnie. I ktoś taki powinien prowadzić KSW a nie Wójcik prawie dziewczynka. On jest zbyt zniewieściały jak na tą okoliczność.

 • Typer

  hahah jak mu dowalił, ze ze swoją kamerą ma nie przychodzić 😀 no tsak w końcu sonnen mistrzem intryg, trzeba słuchać jego rad :D:D:D

 • metaraon

  Wand idzie po dużą wypłatę.

  Ale gdyby to było serio, to chłopaki od brazola zaebrałyby tęgi oklep od Sonnena i Pettisa.

 • qwe

  Jaką fizyczną konfrontację? Ktoś kogoś uderzył, popchnął czy chociażby dotknął? Bo wydaje mi się, że widzieliśmy różne filmiki. Na moim skończyło się na słownej wymianie.

  MOD ON: Naszedł go na jego terenie. Prawie jakby obsikał jego hydrant 😉

 • Oczekk

  No właśnie zdziwiłem się, że mmanews, nie zamieścił tego ataku, bo nawet na takim śmiesznym portaliku jakim jest sportfan ta informacja się pojawiła.

 • kamerling

  A niech robią promocję swojej ewentualnej walki. Mi to nie przeszkadza. Sonnen wymiata na każdym kroku. Laughing

 • Pako

  Ja to już mam dość tego całego trasha pomiedzy Chaelem i Wandem, niech ich w końcu zestawią i bedzie po sprawie,rozumiem że tu chodzi o chwyt marketingowy dlatego podchodze do tego na luzie 🙂

 • kamerling

  Liczę że ta walka się odbędzie, ale najpierw THE PEOPLE CHAMP musi pokonać Evansa, a to wcale nie musi być takie łatwe zadanie jak to wielu osobom się wydaje.