„Czuję niedosyt. Tym razem będę bił a nie dusił.” – Mamed Khalidov o potencjalnym rewanżu z Ryutą Sakurai’em na KSW 25

18 Październik 2013
„Czuję niedosyt. Tym razem będę bił a nie dusił.” – Mamed Khalidov o potencjalnym rewanżu z Ryutą Sakurai’em na KSW 25

Z jednej strony federacja niczego oficjalnie nie potwierdza, z drugiej Mamed Khalidov już otwarcie mówi o tym, że nie tylko chce ale jego rywalem z całym prawdopodobieństwem będzie ponownie Ryuta Sakurai.

Oto fragmenty wypowiedzi z materiału video na portalu onet.pl:

Myślę, że czas przypomnieć o tej walce i dać szansę mi i jemu. Czuję niedosyt, chcę jeszcze raz tej walki. Już tego Sakuraia nie będę dusił, będę bił. (śmiech)

Wbrew powszechnej opinii o faworyzowaniu przez „własne podwórko”, czeczeński zawodnik tak oto opisał decyzję sędziów z pierwszej walki z Japończykiem:

Gdyby to było gdzie indziej, to bym wygrał. Tutaj było tak gościnnie. Myślę, że gdyby to nie było w Polsce to mogłoby być różnie. Jak walczyłem z Santiago w Japonii, to walka była mega wyrównana. Zwycięstwo dali jemu, nie było remisu.

Choć temat został przewałkowany przez media branżowe kilkukrotnie i spodziewaliśmy się, że powtórne poruszenie kwestii Sakuraia z Martinem Lewandowskim, będzie bardziej irytujące niżby miało by to przynieść jakieś korzyści, zapytaliśmy go o – tym razem – komentarz Mameda:

Niepotrzebnie sami zawodnicy wychodzą z takimi tematami przed walką. Dopóki nie będę miał kontraktu, to wciąż rozważam jeszcze kilka opcji. Rzeczywiście Ryuta jest bliski jego podpisania. Wciąż wszystko jest nieoficjalnie, bo kontraktu po prostu jeszcze nie ma.

Komentarze

 • Pako

  Niech się cieszy że to w Pl było to dali remis,bo gdzie indziej wynik mógł by być inny, i co jak uwali japońca to będzie się cieszył że obił kolejnego emeryta.

 • kamerling

  W ogóle pomysł walki z Sakuraiem mi się nie podoba. Żadne to wyzwanie teraz dla Mameda.

 • Eksporter Zla

  no ja pier***… ja rozumiem, że Okami był poza zasięgiem, ale żeby od razu tego ogóra, tego totalnego średniachę, emeryta (42 lata) i w dodatku z rekordem jak pamiętam 24-17!?

  eh…

 • natural_born_killer

  „Gdyby to było gdzie indziej, to bym wygrał.”- To po co mu rewanż, skoro uważa że wygrał?

 • Morla

  Walcz Mamed, walcz! Ku uciesze „januszów”.