Daniel Cormier: „Szczęka Nelsona straci ważność w 19.10.2013.”

16 Październik 2013
6
Daniel Cormier: „Szczęka Nelsona straci ważność w 19.10.2013.”

Szczęka Roy’a Nelsona a w zasadzie jej legendarna wytrzymałość, została już wielokrotnie potwierdzona, choć nie tak często jak szczęki jego rywali, których wielokrotnie, jeden po drugim, kładł pięściami na deskach. Jego kolejny przeciwnik – Daniel Cormier, twierdzi jednak, że okres ochronny dla Roy’a skończy się dokładnie w dniu gali.

Każda osoba, każdy twardy gość jakiego widzieliście w czasie walki, czy to w boksie czy też w sztukach walki, który znany jest z faktu posiadania mocnej szczęki… na to jest data ważności. Jest określona liczba uderzeń jakie mogą przyjąć. Co jeżeli ostatni cios od Stipe Miocica był tym, który zadecydował, że było ich zbyt wiele? Być może data ważności szczęki Roy’a minęła w Kanadzie. Być może to moje ciosy będą tymi, których nie będzie mógł przyjąć.

Trzeba przyznać, że trzeba niezwykłej fantazji, żeby opisać to w sposób w jaki zrobił to Cormier. Liczymy jednak, że tej fantazji nie zabraknie mu, tak jak stało się to podczas jego debiutu w UFC, gdzie dość zachowawczo wywalczył decyzję nad Frankiem Mirem.

Podziel się ze znajomymi
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

avatar
 
Photo and Image Files
 
 
 
Audio and Video Files
 
 
 
Other File Types
 
 
 
6 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
6 Comment authors
rudyWonszPakoOczekknitro Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
rudy
Gość
rudy
Offline

Oczekk  mnie uśmiał solidnie 🙂

Wonsz
Gość
Wonsz
Offline

@Oczekk
Powiedz to Arłowskiemu. xD

Pako
Gość
Pako
Offline

Oczek z tą brodą to może coś w tym być 🙂 no chciałbym zobaczyć jakiś nokaut na tej gali i być może to będzie właśnie w tej walce.

Oczekk
Gość
Oczekk
Offline

Hehe, tak naprawdę nokaut nie zależy od szczęki, którą można nawet złamać i walczyć dalej. (jeśli tylko masz na tyle jaj) Ponadto szczęka nie wyczerpuję się, a nawet wzmacnia od uderzeń. Prawdziwy nokaut, to uderzenie w dobry punkt na szczęce pod odpowiednim kątem, tak aby mózg skoczył w drugą stronę i pizdnął o ściankę w czaszce odpowiednio mocno, tak żeby facet doznał jego wstrząsu, lub chwilowego zaniku pamięci czy przynajmniej zakręcenia w głowie, w ten sposób że ma problem np. z poprawnym utrzymaniem się na 2-nogach. Nelson stosuje jeszcze taki trick, że jest brodaty, a dam rękę uciąć, że te… Czytaj więcej »

nitro
Gość
nitro
Offline

No możliwe, ale grubasy takie jak Hunt czy Nelson mają twarde łby, wiem z doświadczenia;)

Typer
Gość
Typer
Offline

hehehe ciekawe podejście, no fajnie fajnie to zapowiedział i wytłumaczył hehe dobre. teraz jeszcze trzeba wykonać 🙂