Darmowe walki przed UFC 166 + Prime Time, cz. 3

16 Październik 2013
12

UFC kontynuuje taktykę „dawania za darmo”, aby w ten sposób podgrzać atmosferę i przyciągnąć jeszcze większą rzeszę subskrybentów PPV. To nie przypadek, że ostatnie kilka pojedynków, to głównie te z udziałem Juniora dos Santoa i Caina Velasqueza, bo obaj panowie w najbliższy weekend stoczą tak zwany „rubber match” o wszystko.

Podziel się ze znajomymi
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
qwe
Gość
qwe
Offline

aha, jeszcze jedno. Akurat śmiem twierdzić, że tamta odpowiedź w 3 pkt była Twoja, bo to był Twój news, ty akurat w tym dniu byłeś aktywny przy wrzucaniu newsów. Ponadto co to za dziwna praktyka, że odpisuje się na posty poprzez ich moderację. To jest dopiero wprowadzanie zamieszania.

MOD ON: Dalsza dyskusja nie ma sensu. Korzystaj do woli z portalu i ciesz się jego zawartością, zamiast na siłę udowadniać swoją rację. Skoro masz taką siłę przebicia, zapraszamy do pomocy przy jego tworzeniu, przyda się każda osoba.

qwe
Gość
qwe
Offline

Przecież mam jeden nick. Wcześniej, gdy nie było możliwości zakładania konta podpisywałem się zxc. Jakie to wprowadziło zamieszanie, bo nie rozumiem?

qwe
Gość
qwe
Offline

„Jeżeli kliknąć w Twoje IP, pokazuje co najmniej trzy różne nicki.”

Może to dlatego, że mam publiczne IP. To jest moje jedyne konto na tym serwisie. Nigdy nie zakładałem innego bo by mi się zwyczajnie nie chciało. Jak jeszcze nie miałem konta na tym serwisie to mogłem się wpisywać pod róznymi nickami (a raczej tym co mi się wystukało na klawiaturze).

qwe
Gość
qwe
Offline

Na koniec- zauważyłem, że normalne wklejenie linka skutkuje tym, że post nie jest umieszczany pod newsem, dlatego musiałem umieszczać spacje w linkach. Może na forum ten problem też występuje.
pozdrawiam

qwe
Gość
qwe
Offline

Na co dostałem odpowiedź:

MOD ON: 1. Nic takiego nie pisaliśmy.
2. Po co mielibyśmy wspominać? Zwłaszcza gdy chyba pomyliłeś Weidmana z Nelsonem.
3. Czemu tak roszczeniowo, skoro masz do nas prośbę?

Otóż:

1. Pisaliście, tutaj link do newsa

mmanews. pl /2013/03/chris-weidman-gra-swoim-kontraktem-va-banque/

2. Jak widać nie pomyliłem.

3. Roszczeniowo? To już nie można komuś w kulturalny sposób zwrócić uwagę? Ktoś tu jest chyba przewrażliwiony.

qwe
Gość
qwe
Offline

Ponadto odniosę się jeszcze do „tonu wypowiedzi” bo kiedyś po wypisaniu kilku nieścisłości w jednym newsie, dostałem odpowiedź a następne moje komentarze były opatrywane „wiemy już z kim mamy do czynienia”. Więc udowodnię Ci, że wtedy również nie miałeś racji.

www. mmanews. pl /2013/07/ostre-slowa-chrisa-weidmana-tuz-po-walce-z-andersonem-silva

i moich uwagach pojawił się komentarz moderatora

„MOD ON: Wszystko jasne. Po IP widać z kim mamy do czynienia. Pozdrawiamy.”

A najśmieszniejsze, że jest to złość autora, za to, że wcześniej śmiałem wyrazić swoje zdanie w tym temacie:

mmanews. pl /2013/07/anderson-moze-otrzymac-800-tysiecy-za-walke-weidman-48-tysiecy-dolarow/

qwe
Gość
qwe
Offline

Super, teraz moje posty nie są widoczne nawet pod komentarzami. Piszę, więc jeszcze raz. I podzielę wypowiedź na kilka postów, żeby chociaż część się umieściła Po pierwsze. NIGDY, przenigdy nie zakładałem żadnym dodatkowych kont. Mam jedno stałe „qwe” i posługuję się tym nickiem wszędzie. Na Rocksach „qweq3”. Wystarczyło tylko sprawdzić z jakiego IP piszę. Dwa- Mojego tonu wypowiedzi? Nie rozumiem, sporo moich postów to zwykłe zwracanie Wam uwagi i wyszukiwanie błędów w newsach. Nigdy nie było tam żadnej złośliwości, tylko suche fakty. Nie wiem jak Ty, ale ja lubię krytykę bo dzięki temu wiem co poprawić, bo nie chodzi tutaj… Czytaj więcej »

qwe
Gość
qwe
Offline

Bo najpierw wrzucają a potem dopiero patrzą co wrzucili. Na wieczór po pracy zostawiłem sobie ten Prime Time. Wchodzę na mmanews, klikam i co? I widzę zapowiedź prime time cz3. Ręce opadają. Poziom tego serwisu leci na łeb ostatnimi czasy i coraz rzadziej tu zaglądam. Forum jak nie działało dla niektórych użytkowników tak nie działa dalej mimo iż zgłaszałem problem kilkukrotnie. W komentarzach pod newsami formatowanie tekstu nie działa, więc nie ma mowy o żadnych akapitach.

natural_born_killer
Gość
natural_born_killer
Offline

Dlaczego wkręcacie ludzi z Primetime Episode 3?