Darmowe walki przed UFC 166 + Prime Time, cz. 3

16 Październik 2013

UFC kontynuuje taktykę „dawania za darmo”, aby w ten sposób podgrzać atmosferę i przyciągnąć jeszcze większą rzeszę subskrybentów PPV. To nie przypadek, że ostatnie kilka pojedynków, to głównie te z udziałem Juniora dos Santoa i Caina Velasqueza, bo obaj panowie w najbliższy weekend stoczą tak zwany „rubber match” o wszystko.

Komentarze

12 odpowiedzi na “Darmowe walki przed UFC 166 + Prime Time, cz. 3”

 1. natural_born_killer napisał(a):

  Dlaczego wkręcacie ludzi z Primetime Episode 3?

 2. qwe napisał(a):

  Bo najpierw wrzucają a potem dopiero patrzą co wrzucili. Na wieczór po pracy zostawiłem sobie ten Prime Time. Wchodzę na mmanews, klikam i co? I widzę zapowiedź prime time cz3. Ręce opadają. Poziom tego serwisu leci na łeb ostatnimi czasy i coraz rzadziej tu zaglądam. Forum jak nie działało dla niektórych użytkowników tak nie działa dalej mimo iż zgłaszałem problem kilkukrotnie. W komentarzach pod newsami formatowanie tekstu nie działa, więc nie ma mowy o żadnych akapitach.

 3. W. Mrozowski napisał(a):

  @qwe
  Dzięki za uwagi. Z forum rzeczywiście jest problem, bo wszelkie poprawki zostały usunięte z sieci. Robimy co się da.

  To formatowanie w komentarzu trzeba faktycznie poprawić.

  Prime Time masz już właściwe video. Zwykła pomyłka. Nie przesadzałbym więc z tym zaniżonym poziomem. Właśnie z powodu Twojego tonu wypowiedzi, jesteś przez nas ignorowany. Z jednej strony chcesz być rzeczowy a z drugiej strony regularnie zakładasz nowe konta, na których psioczysz na portal. Jeżeli zrobisz to ponownie (ze zmianą konta), wyciągniemy konsekwencje, bo wprowadzasz zamieszanie.
  Pozdrawiam.

 4. qwe napisał(a):

  Super, teraz moje posty nie są widoczne nawet pod komentarzami. Piszę, więc jeszcze raz. I podzielę wypowiedź na kilka postów, żeby chociaż część się umieściła
  Po pierwsze. NIGDY, przenigdy nie zakładałem żadnym dodatkowych kont. Mam jedno stałe „qwe” i posługuję się tym nickiem wszędzie. Na Rocksach „qweq3”. Wystarczyło tylko sprawdzić z jakiego IP piszę.

  Dwa-
  Mojego tonu wypowiedzi? Nie rozumiem, sporo moich postów to zwykłe zwracanie Wam uwagi i wyszukiwanie błędów w newsach. Nigdy nie było tam żadnej złośliwości, tylko suche fakty. Nie wiem jak Ty, ale ja lubię krytykę bo dzięki temu wiem co poprawić, bo nie chodzi tutaj o mnie- ja te wszystkie mankamenty mogę przeboleć. Chodzi o nowych użytkowników.

 5. qwe napisał(a):

  Ponadto odniosę się jeszcze do „tonu wypowiedzi” bo kiedyś po wypisaniu kilku nieścisłości w jednym newsie, dostałem odpowiedź a następne moje komentarze były opatrywane „wiemy już z kim mamy do czynienia”. Więc udowodnię Ci, że wtedy również nie miałeś racji.

  www. mmanews. pl /2013/07/ostre-slowa-chrisa-weidmana-tuz-po-walce-z-andersonem-silva

  i moich uwagach pojawił się komentarz moderatora

  „MOD ON: Wszystko jasne. Po IP widać z kim mamy do czynienia. Pozdrawiamy.”

  A najśmieszniejsze, że jest to złość autora, za to, że wcześniej śmiałem wyrazić swoje zdanie w tym temacie:

  mmanews. pl /2013/07/anderson-moze-otrzymac-800-tysiecy-za-walke-weidman-48-tysiecy-dolarow/

 6. qwe napisał(a):

  Na co dostałem odpowiedź:

  MOD ON: 1. Nic takiego nie pisaliśmy.
  2. Po co mielibyśmy wspominać? Zwłaszcza gdy chyba pomyliłeś Weidmana z Nelsonem.
  3. Czemu tak roszczeniowo, skoro masz do nas prośbę?

  Otóż:

  1. Pisaliście, tutaj link do newsa

  mmanews. pl /2013/03/chris-weidman-gra-swoim-kontraktem-va-banque/

  2. Jak widać nie pomyliłem.

  3. Roszczeniowo? To już nie można komuś w kulturalny sposób zwrócić uwagę? Ktoś tu jest chyba przewrażliwiony.

 7. qwe napisał(a):

  Na koniec- zauważyłem, że normalne wklejenie linka skutkuje tym, że post nie jest umieszczany pod newsem, dlatego musiałem umieszczać spacje w linkach. Może na forum ten problem też występuje.
  pozdrawiam

 8. W. Mrozowski napisał(a):

  Jeżeli kliknąć w Twoje IP, pokazuje co najmniej trzy różne nicki. Argument, którego nie da się przeskoczyć.
  Twoje uwagi dzielą się na cenne lub niekulturalne. Zwracamy uwagę tylko na cenne, nawet jeżeli krytyczne, bo te również są pożądane.
  Czasami system wyłapuje podejrzane posty do SPAMU i albo trzeba je odkopać, albo chwilę potrwa zanim się pojawią, więc czasami musisz wykazać się cierpliwością lub zrozumieniem.
  Właśnie zainwestowaliśmy w nowe wypasione forum, więc liczę, że wkrótce część problemów technicznych zniknie a lista ulepszeń jest imponująca.

 9. qwe napisał(a):

  „Jeżeli kliknąć w Twoje IP, pokazuje co najmniej trzy różne nicki.”

  Może to dlatego, że mam publiczne IP. To jest moje jedyne konto na tym serwisie. Nigdy nie zakładałem innego bo by mi się zwyczajnie nie chciało. Jak jeszcze nie miałem konta na tym serwisie to mogłem się wpisywać pod róznymi nickami (a raczej tym co mi się wystukało na klawiaturze).

 10. W. Mrozowski napisał(a):

  To jest właśnie wywoływanie zamieszania o którym mówię. Przyjmij jeden nick, bez względu czy trzeba rejestrować konto czy też nie. I nie traktuj proszę odpowiedzi MODERATORA jako moje, bo to nie ja trzymam tu porządek od dłuższego czasu.
  Temat wyczerpany.

 11. qwe napisał(a):

  Przecież mam jeden nick. Wcześniej, gdy nie było możliwości zakładania konta podpisywałem się zxc. Jakie to wprowadziło zamieszanie, bo nie rozumiem?

 12. qwe napisał(a):

  aha, jeszcze jedno. Akurat śmiem twierdzić, że tamta odpowiedź w 3 pkt była Twoja, bo to był Twój news, ty akurat w tym dniu byłeś aktywny przy wrzucaniu newsów. Ponadto co to za dziwna praktyka, że odpisuje się na posty poprzez ich moderację. To jest dopiero wprowadzanie zamieszania.

  MOD ON: Dalsza dyskusja nie ma sensu. Korzystaj do woli z portalu i ciesz się jego zawartością, zamiast na siłę udowadniać swoją rację. Skoro masz taką siłę przebicia, zapraszamy do pomocy przy jego tworzeniu, przyda się każda osoba.