Fabricio Werdum marzy o pełnym etacie w roli komentatora, jeżeli podda Caina Velasqueza

23 Październik 2013
Fabricio Werdum marzy o pełnym etacie w roli komentatora, jeżeli podda Caina Velasqueza


Oprócz spełnienia sportowych ambicji w postaci poddania Fedora Emelianenko i Minotauro Nogueiry, Fabricio Werdum spełnia się również w roli komentatora UFC, dla hiszpańsko języcznej części fanów sportu. Wydaje się, że fighterzy najwyraźniej znaleźli sobie bezpieczną przystań, będąc blisko organizacji w różnych rolach, jednak dla Fabricio to coś więcej.

Choć nie zostało to ogłoszone przez UFC oficjalnie, Dana White powiedział mediom po ostatniej gali z Velasquezem, że jedynym sensownym pojedynkiem, jest zestawienie mistrza właśnie z Werdumem. I tu jest haczyk… Brazylijczyk zapowiedział bowiem, że jeżeli odklepie trzeciego z najwspanialszych „ciężkich” wszech czasów, nie pozostanie mu już nic więcej do udowodnienia:

Ta walka wydarzy się w lutym lub marcu, będę mocno studiował jego styl gry. Będę sporo trenował. Widziałem wywiad w którym powiedział, że jestem świetnym mistrzem, że bardzo mnie szanuje i to samo mogę powiedzieć o nim. Damy razem świetne show. Mogę zwizualizować sobie ten moment. Oczywiście będzie sporo do zrobienia przed pojedynkiem, ale wyobraźcie sobie, że byłbym jedynym, który poddał Fedora, Minotauro i Velasqueza. Wówczas przeszedłbym na emeryturę i pracował wyłącznie jako komentator.

Oczywiście nie wyobrażamy sobie takiej możliwości, żeby ZUFFA wypuściła z rąk swojego mistrza, więc teoretyczne gdybanie Werduma, prawdopodobnie na zawsze pozostanie jedynie w sferze rozważań czysto teoretycznych. No i wcześniej trzeba jeszcze przejść przez Caina Velasqueza.

Komentarze

 • Pako

  Ah te marzenia Werduma 🙂

 • rudy

  No pełny etat w tv go na pewno jeszcze nie czeka ale ma przynajmniej pomysł na siebie i dalsze życie PO no i cel 😉
  A w planowanym zestawieniu to faktycznie na pewno dadzą niezłe show.

 • Eksporter Zla

  O jeden most za daleko, panie Fabricio…