Jay Silva liczy na powrót do KSW na początku przyszłego roku

15 Październik 2013
Jay Silva liczy na powrót do KSW na początku przyszłego roku

Jay Silva nie kłamał, mówiąc na naszym video blogu z KSW 24, że oto teraz nadszedł jego czas. Kiedy więc nadejdzie właściwy moment na powrót? Być może już całkiem niedługo.

Mam nadzieję, że zawalczę na KSW w marcu.

Jeszcze w hotelu w Łodzi, rozmawialiśmy z Jay’em na temat tego, kto wydaje się najbardziej sensowny na kolejny pojedynek. Podobnie jak wtedy, także i teraz potwierdził nam swoje typy:

Mam nadzieję, że ponownie będzie to Michał Materla lub Mamed Khalidov.

Każdy ze scenariuszy już budzi u nas gęsią skórkę. KSW make it happen!

Komentarze

 • matt

  Wyboru duzego i tak narazie chyba nie ma …

 • Mike

  No właśnie.

  Strus? Ciekawe… Może Horwich? Nie, przecież z niepolskim zawodnikiem go nie zestawią…
  Kułak? Antek? A może Kendall?

 • Oczekk

  Otóż „niepolskie” zestawienie miało już być, ale zawodnik miał kontuzje czy jakoś tak.

 • Polak

  Uważam, że powinna byc walka Materla Silva III. Jeżeli Materla nie wygra tej walki w dobrym stylu o UFC może pomarzyc.

 • Pako

  I tak póki co Michał na razie o UFC może pomarzyć,po ostatniej porażce tylko pogorszył swoją sytuację,ale z chęcią bym zobaczył Silva vs Materla 3.

 • DrMengele

  Materla Silva III, ale po co? Kto by chciał to oglądać po za tym 3 walki pod rząd z jednym zawodnikiem wyglądają bardzo dziwnie.

  Silva dostanie Mameda przegra i KSW go spławi.

 • Pako

  no dobrze po przegranej go spławi,ale cały czas w mojej głowie oraz innych fanów Michała będzie widok spływającego Cipka i pewien niedosyt po przegranej,wiem że to nie my decydujemy,ale takie zestawienie było by słuszne.

 • Cain

  generalnie KSW ma teraz problem bo co wlaczył z mistzrema le nie o pas, potem wyrgrał ale to była już druga walka wieć co teraz – tzreba zrobić tzrecią ? a moze tak na zmaine kilkanaście walk aż okaze się jak w tenisie do dwóch wygranych wiecej? no ile można? albo co do mameda go dac? a jak wygra to co ? załątwi wszystkich w ksw i pasa dalniej nie ma? no i byłoby że mamed gwiazda dostał goscia po cipku wrogu publicznym ksw nr1. mamed i cipek nie powalczą razem nigy wiadomo. jay’a nie brac juz? no to wyjdzie ze bez sensu polityka. no KSW chyba w krpoce jest bo tak chrzanią te swoje zestawiaenia zę się zpętlili tak ze może wreszcie sami stukaja sie w głowe…

 • rudy

  No a jak wygra z Cipkiem to chyba będą musieli mu już dać ten pas….czy nie, jednak pewnie nie będą musieli…?? 😉

 • Darek48

  Z Mamedem byłoby ciekawe zestawienie, choć do Mameda przymierzany jest Sakurai.

  Jak by walka była o pas Cipek byłby dziś bez pasa albo sprawiło by to że byłaby większa mobilizacja i nie dał by się zaskoczyć.

  Jestem wielkim fanem Strusa ale chyba nie miałby on wielkich szans z Jay’em na dzień dzisiejszy…

 • Typer

  na teraz widzętylko cipka albo mameda ze sportowego punktu widzenia, ale z racjonalnego to już gorzej wybrać. ksw moze wreszcie stworzy jakies zasady..

 • nitro

  To już sie robi tenis, jak ktoś słusznie zauważył;) Pudzian, Materla muszą walczyć po 3 razy z jednym zawodnikiem;) Materle uratuję Lay and pray, tak jak w pierwszej walce.