Joey Beltran powalczy z „Rampagem” na Bellator MMA 108

autor:
30 Październik 2013
Joey Beltran powalczy z „Rampagem” na Bellator MMA 108

Rampage

Kontuzja Tito Ortiza mocno pokrzyżowała plany Bellatora. Federacja zarządzana przez Bjorna Rebneya najpierw zmuszona była odwołać transmisję gali z numerem 106 w systemie PPV, a następnie musiała przesunąć występ Quintona Jacksona (32-11) o dwa tygodnie.

Koniec końców popularny „Rampage” zadebiutuje na gali nowego pracodawcy 15. listopada w Atlantic City. Jego rywalem będzie zwolniony niedawno (po raz drugi w karierze) z UFC Joey Beltran (14-9).

„Mexicutioner” pożegnał się z największą federacją MMA po tym jak przegrał 9. października, na punkty z Fabio Maldonado. Jego wcześniejsze wyniki również nie zachwycały. Wśród porażek z takimi zawodnikami jak Pat Barry, Stipe Miocić, Lavar Johnson i James Te Huna, znalazły się zaledwie dwie wygrane z Aaronem Rosą i słabiutkim Antonem Talamantesem.

„Chcę podziękować Beltranowi za podjęcie tej walki, dzięki której będę mógł odnieść moje pierwsze zwycięstwo w Bellatorze. Joey będzie miał niefortunny zaszczyt zostać przeze mnie obitym, co miałem zamiar zrobić z Tito Ortizem. Moje ciało jest w niesamowitej formie.” – powiedział „Rampage”

Komentarze