John Dodson dla Scotta Jorgensena na UFC on Fox 9

autor:
30 Październik 2013
John Dodson dla Scotta Jorgensena na UFC on Fox 9

Dodson

Nie Ian McCall jak pierwotnie planowano, a John Dodson (15-6) powita Scotta Jorgensena (14-7) w dywizji muszej, na grudniowej gali UFC on FOX 9 w Sacramento. Zmianę przeciwnika potwierdza oficjalna strona ufc.com

Zejść kategorię niżej 31-letni Jorgensen postanowił po tym jak w swoich ostatnich czterech walkach zdołał pokonać jedynie słabiutkiego Johna Alberta, o czym poinformował we wrześniu. Podczas ostatniego występu, w kwietniu tego roku, został zmuszony do odklepania przez Urijah Fabera w czwartej rundzie ich pojedynku. Na 14. grudnia planowano zestawić go z Ian McCallem, którego wykluczyła kontuzja. Z pomocą przyszedł jednak zwycięzca czternastego sezonu TUF.

Dla Dodsona będzie to szybki powrót do oktagonu. Numer dwa oficjalnego rankingu Ultimate Fighting Championship niespełna dwa tygodnie temu znokautował w końcówce pierwszej rundy debiutującego w federacji Darrella Montague’a. Wychodząc bez szwanku z tej potyczki, nic nie stało na przeszkodzie by przyjąć propozycję walki z „Young Guns”.

Komentarze

 • Pako

  to chyba Jorgensen na pożarcie dla Dodson'a Laughing

 • rudy

  heh z tak skonstruowanego zdania wynika, że to o wygranej poinformował we wrześniu a nie o zejściu do innej kategorii 🙂
  No tu też nie sądzę, żeby Dodson miał problem z kolegą 🙂

 • Cain

  a co z Ianem się stało, ze go nie będzie? Kontuzja? że co?